Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Fortnite yanlışlıkla en nadir eşyasını yüzlerce oyuncuya verdi

The Axe of Champions ne yazık ki oldukça hızlı bir şekilde geri alındı.

Hata! Fortnite , kısa bir süre sonra onları sessizce geri almadan önce, bir şekilde bir grup oyuncusuna oyundaki en nadir öğeyi yanlışlıkla verdi.

The Axe of Champions, geçen yıl Fortnite Şampiyon Serisinin kazananlarına ödül olarak sunulan süper özel bir altın kazmadır. Tüm bölgelerde galip gelen yedi kazanan üçlü ile, bu yüz milyonlarca oyuncu arasında sadece 21 Şampiyon Baltası var. Eksenler şampiyonlardan şampiyonlara da aktarılıyor, yani her zaman dolaşımda sadece 21 tane var. Açık değilse, birini kullanma fırsatına sahip olmak oldukça büyük bir şey.

Ancak 10 Kasım’da kısa bir süreliğine The Axe of Champions bir onur nişanı olmaktan çıktı. Oyun bir şekilde bu yılki Şampiyon Serisine hak kazanan her oyuncuya bir tane göndermişti ve muhtemelen yanlışlıkla onları mevcut hüküm süren şampiyonlardan iptal etmişti.

Nasıl olduğu tam olarak belli değil, ancak Epic, Fortnite Rekabetçi Twitter hesabındaki hıçkırıklara değindi ve tweet attı “Hata, The Axe of Champions tüm Grand Royale nitelikli oyunculardan iptal edeceğiz ve onu sadece FNCS sezon kazananlarına geri vereceğiz. bu yıl Grand Royale bitene kadar.”

Nitelikli oyuncular nihai oyun içi esnekliğin tadına varmış olsa da, her bölgeden yalnızca bir üçlü, The Axe of Champions gerçek olarak elde edebilecek. Grand Royale , 20 ve 21 Kasım’da gerçekleşecek finallerden önce Orta Doğu Grand Royale Elemeleri ile bu hafta başlıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
10
0

Bir cevap yazın

X