Aksiyon Haberler Mobil Oyunlar Nişancı(FPS-TPS)

Free Fire World Series (FFWS) 2022, Singapur – Sentosa Adası’nda gerçekleşecek

Free Fire World Series (FFWS) 2022, Singapur’a dönüyor ve güney kıyısındaki bir ada olan Sentosa’da yapılacak. Uluslararası yarışma, dünya şampiyonu unvanı için rekabet etmek üzere dünyanın her yerinden takımları bir araya getirerek Mayıs ayında başlayacak. Play-in’ler 14 Mayıs’ta başlayacak ve büyük finallerin 21 Mayıs’ta yapılması planlanıyor.

FFWS 2022 Sentosa, 13 Free Fire bölgesinden 22 ekip ile gerçekleşecek. Bölgeler Kuzey Amerika, Pakistan, Brezilya, Tayvan, Endonezya, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT), Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA), Latin Amerika, Malezya ve Kamboçya ve Filipinler (MCP), Vietnam, Hindistan, Latin Amerika, ve Avrupa.

Finallerde yer alma şansı için on iki takım ön elemelerde mücadele edecek. Bu ilk etabın ilk iki takımı, 21 Mayıs’ta diğer 10 kadroya katılacak. FFWS 2022 Sentosa maç günleri, üç Free Fire haritasında altı rauntla gerçekleşecek. Takımlar, maç sıralamasındaki konumları ve öldürme sayıları ile orantılı puan alacaklar.

Bu, Free Fire World Series’in (FFWS) Singapur’da ikinci kez gerçekleşmesidir. 2021’deki son sürüm, tarihte çığır açan bir e-spor karşılaşması rekoru olan 5,4 milyon eşzamanlı çevrimiçi izleyici ile zirveye ulaştı.Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR