Haberler

Free Fire’ın yeni haritası Alpine 31 Aralık’ta yayınlanacak

Alpine’in piyasaya sürülmesiyle Free Fire’a yeni bir savaş alanı geliyor. Harita aslında bir balıkçı köyüydü, ancak Kış Savaşı sırasında Team Elite, çalınan enerji çekirdeği için Bay Red ve Yeti’ye karşı savaştığında askeri bir karakol haline geldi.

Alpine, klasik ve dereceli modlar için 31 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Oyuncular şu anda bazı mini maceraların da tamamlanabileceği yeni bir VR deneyimi aracılığıyla haritayı kontrol edebilirler. İşte yeni haritanın bazı görüntüleri:

Yeni yılın ilk günü Yeni Çağ Günü olarak adlandırıldı ve yeni harita çıktıkça birçok etkinlik olacak. Bu gün giriş yapan tüm oyuncular, diğer koleksiyon öğelerinin yanı sıra bir Yeti peti alacak. Garena ayrıca “daha önce hiç görülmemiş” olayları Free Fire’a getiriyor.

Oyuncular, Sihirli Küp Parçalarını almak için yeni haritada savaşabilir. Bunlar, Magic Cube değişim mağazasında “özel ürünler” ile değiştirilebilir.

Bir Kış Icerunner Kostüm Paketi içeren bazı sınırlı süreli paketler de değişim mağazasında mevcut olacak. Oyuncular daha fazla New Age jetonu aldıkça bunların kilidi açılabilir.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir