Uncategorized

Gizemli bir ses, VALORANT’ın yeni haritası Fracture fragmanını anlatıyor.

Harita teaser’ı, kurak bir çölden aşırı büyümüş bitki örtüsüne kadar değişen manzaralar da dahil olmak üzere, oyuncuları neler beklediğine dair bir fikir veriyor. Fragmanın tamamı tanıdık olmayan bir ses tarafından anlatılıyor ve muhtemelen yaklaşan bir ajana işaret ediyor.

undefined

Fragman, mermi çekirdeği havada hızlanmaya devam ederken, altın kaplama bir merminin parçalanmasıyla başlıyor. Çerçeve daha sonra doğrudan birbirine hızlanan iki mermiyi gösterecek şekilde değişiyor ve reaktörü patlatmak için kafa kafaya çarpışıyor. Reaktörün yıkımı, görünüşe göre adanın her yerine çok fazla güç gitmesine neden oluyor.

Fransız aksanı gibi görünen bir ses, tüm zamanı şifreli bir şekilde anlatıyor.
“Bu kadar küçük bir şeyin böyle bir fırsat yaratabilmesi inanılmaz” diyor ses. “Çabaları asildi, ancak fedakarlıklar yapılmalı. Ah, çok yazık.”

Riot daha önce VALORANT’ın Haziran ayında vizyona giren Year One Anthem fragmanında Deadeye adlı iyi giyimli bir ajanla dalga geçmişti. Hayranlar, uzun namlulu bir silah kullanan, saçları geriye taranmış gözlük takan şık bir figüre göz attı.

Bu ufukta alay edilen tek ajan olduğu için, Deadeye muhtemelen fragmanı anlatıyor ve mirrorverse lore’da ayrılmaz bir role sahip olabilir. Bununla birlikte, tam olarak nasıl bağlantılı olduğu hala belirsiz.

Ateşlenen mermiler, özellikle büyük bir tüfekle resmedildiği için Deadeye kitinin bir parçası olabilir. Ancak Riot, ajanın yanında yeni bir silah sunabilir.

Fracture’ın 8 Eylül’de Yama 3.05 ile birlikte yayınlanması planlanıyor. Yeni bir ajan muhtemelen Üçüncü Bölüm, Üçüncü Perde’ye kadar yayınlanmayacak.

Kaynak

25
13
30
0
49
2
2
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X