Haberler

Greedfall 2: The Dying World çıkış tarihi duyuruldu!

Greedfall, büyülü bir ada cennetinde geçen Spiders tarafından geliştirilen ve Focus Home tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen bir aksiyon RPG oyunudur.

Greedfall, piyasaya sürüldüğü bir yıl içinde bir milyondan fazla kopya satarak ve o zamandan beri bir milyon daha satarak bir hit oldu ve bugün, Spiders’ı 2019’da satın alan yayıncı şirket Nacon, Greedfall’ın bir devam oyununun yolda olduğunu duyurdu.

Greedfall 2 aslında, ilk oyundaki olaylardan üç yıl önce geçen bir prequel. Bu sefer, Greedfall’da kolonize edilen fantezi diyarı Teer Fradee’nin yerlisi olarak oynayacaksınız; bu, sömürgecilerin ana kıtası olan, savaş, veba ve siyasi entrikalarla harap olmuş bir vatan olan Gacane’ye zorla taşınan bir yerlinin öyküsü. “Diplomasi, kurnazlık veya dövüş” kullanarak özgürlüğünü kazanmalı, müttefikler edinmeli ve evinizin fethini durdurmaya çalışmalısınız.

Spiders’ın kurucusu ve yönetmeni Jehanne Rousseau, “Steelrising üzerinde çalışırken, GreedFall evrenine olan aşkımız hiç azalmadı ve bu yüzden ona geri dönmekten heyecan duyuyoruz. Bu yeni bölümde oyuncular, eski kıtayı daha büyük ve daha çeşitli ortamlarıyla keşfedecekler. Yeni yoldaşlar ve yeni gruplarla tanışacaklar ve umarım unutulmaz maceralar yaşarlar.” dedi.

Nacon, Greedfall 2’nin hikaye ve oyuncu seçimine odaklanmaya devam edeceğini, “ancak aynı zamanda daha taktiksel savaş biçiminde yeni oynanışını da içerdiğini” söyledi. Greedfall 2’nin 2024’te PC ve konsollara çıkması bekleniyor.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir