Haberler

GTA 6 erken aşama oyun içi görüntüleri yayınlandı!

Oyunun alfa öncesi ve çoklu ekran görüntüleri de dahil olmak üzere büyük bir (GTA 6) Grand Theft Auto VI içeriği pazar sabahı erken saatlerde halka açık forumlarda yayınlandı.

Görüntülerin Rockstar’ın sunucularından kendilerine “teapotuberhacker” adını veren ve aynı zamanda “GTA 5 ve 6 kaynak koduna, görüntülerine ve ek olarak GTA 6 test yapısına sahip olduğunu iddia eden tek bir bilgisayar korsanı tarafından alındığı bildiriliyor.

GTA 6

Videolar, bir striptiz kulübünde yürüyen bir kadın kahramanın görüntülerini içeriyor (GTA serisi ilk kez bir kadın karaktere sahip olacak) ve ayrıca polis arabalarının yanından geçen bir AK-47 kullanan başka bir erkek karakter var. Başka bir videoda, her iki karakter de bir lokantayı soyarken birlikte gösteriliyor.

Sızıntılar ilk olarak GTAForums’ta ortaya çıktı. Haber sosyal medyada yayıldıktan sonra, görüntüleri yayan bilgisayar korsanı orijinal gönderilerini güncelledi ve Rockstar veya Take-Two Interactive’in herhangi bir çalışanını “anlaşma müzakeresi yapmak istedikleri” için e-posta yoluyla onlarla iletişim kurmaya yönlendirdi.

Grand Theft Auto VI’nın şubat ayında şirketin resmi web sitesindeki bir blog yazısının sonunda Rockstar tarafından aktif olarak geliştirilmekte olduğu doğrulandı. Ne Rockstar ne de Take-Two, bu yazı itibariyle sızıntı hakkında resmi olarak yorum yapmadı.

Benzer İçerik: GTA 6’nın Çıkış Tarihi Sızdırıldı!
GTA 6 için ”Yeni Yaratıcı Kriterler” belirleneceği açıklandı!
GTA V 165 Milyon Sattı, Red Dead Redemption 2 ise 44 Milyona Ulaştı

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir