Haberler

GTA Online VIP Sözleşmeleri Açıklandı

Oyuncular masraflarını çabucak telafi etmek istiyorlarsa, gidilecek yol VIP Sözleşmeleri.

Bir Ajans Binası için 2 milyon doları aşkın harcama yaptıktan sonra , GTA Online oyuncuları muhtemelen Sözleşmenin bir parçası olarak mevcut olan yeni içeriği kullanarak mümkün olduğunca hızlı para kazanmaya başlamak isteyeceklerdir. Yeni Güvenlik Sözleşmeleri ve Ankesörlü Telefon Hit’leri, sadece birkaç dakikalık çalışmayla on binlerce dolar harcayarak makul bir şekilde ödeme yaparken, sağlıklı bir gelir akışı yaratmanın en iyi yeni yolu VIP Sözleşmeleri’nden geçiyor.

Oyunun Soygunlarına çok benzeyen VIP Sözleşmeleri, oyuncuları daha büyük bir hedefi tamamlamaya zorlayan çok parçalı görevlerdir. Şu anda, GTA Online’daki tek VIP Sözleşmesi, Dre’nin çalınan ve kopyalanan cep telefonunu kurtarmak için Franklin ve müzisyen Dr. Dre ile çalışan oyunculara sahiptir.

Standart GTA Online tarzında, oyuncuların telefonu gerçekten bulup edinmeden önce kurulum görevlerini tamamlayarak her bir telefonu izlemesi gerekir. Bu durumda her telefonun, kimin peşine düştüğünün peşine düşmeden önce iki kurulum görevi vardır.

Diğer soygunların aksine, bu kurulum görevleri basittir ve tek bir oyuncu tarafından halledilebilir. Oyuncular ya düşman dalgalarını öldürmeli ya da hiçbiri bir takım oyuncu gerektirecek kadar yoğun olmayan bir tür kanıt bulmalıdır. Oyuncuların telefonları kendilerinin bulduğu görevler daha zor olabilir ve onları daha iyi donanımlı düşmanlarla karşı karşıya getirebilir. Ancak, yetenekli solo oyuncular bu daha büyük görevlerin üstesinden gelebilmelidir.

Tamamlanan her kurulum görevi ve bulunan telefon, oyuncuları küçük bir ödeme ile ödüllendirir, ancak VIP Sözleşmesini tamamlamak, 1 milyon dolarlık devasa bir ödeme yapacaktır. Bu kadar büyük bir ödeme ve tek bir kişi tarafından kolayca yapılan çok fazla iş ile oyuncular harcamalarını telafi edebilir ve hızlı bir şekilde kar etmeye başlayabilir.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish