Haberler

Halo Infinite bu hafta bir Slayer çalma listesi alıyor.

14/12/2021 Salı günü dört yeni çalma listesi yayınlanacak.

343 Industries’in 14 Aralık 2021 Salı günü Halo Infinite’e dört yeni çalma listesi geliyor. 343 Industries iletişim ekibinin bir üyesi için “Slayer, Fiesta, FFA ve Tactical Slayer (SWAT) için çalma listelerinin tümü bir hizmet güncellemesiyle eklenecek. “

ok basit, çok ikonik Halo modunu oynamanın bir yolu için oyuncu taleplerine yanıt olarak oldukça açık bir şekilde. 343, geçen hafta Slayer for Infinite’deki gecikmenin, yeni varyantlarla oynatma listesi için daha büyük planlardan kaynaklandığını belirtmişti. Reddit’te 343 çalışan ske7ch’den yapılan açıklamada, “Yakın vadede Slayer için oyuncu geri bildirimlerini ele almak için, başlangıç için temel bir Slayer teklifi yayınlayacağız ve gelecekteki bir güncellemede daha fazla varyantla destekleyip genişletmeye çalışacağız” dedi.

Takım tatil molası verdikten sonra daha karmaşık bir Slayer çalma listesi gelecek. 14’ündeki güncelleme, özellikle bazı “özellikle sinir bozucu moda özgü olanları” kaldırarak ve yeni oynatma listeleri için yepyeni zorluklar ekleyerek zorluklarda ayarlamalar içerecek. Oyuncu puanı toplamak için bir meydan okuma kategorisi de olacak.

Halo Infinite çevresindeki topluluk, Natalie Clayton’ın sözleriyle , çok oyunculu beta sürümü ile Singleplayer’ın çıkışı arasındaki boşlukta “vahşi hale geldi” . Geçen hafta sonu, alt dizin o kadar zehirli hale geldi ki , oyuncular zorluklar, oynanış ve herhangi bir zamanda hangi oyun modlarının mevcut olup olmadığı konusunda alev savaşları yürütürken modlar onu kilitledi.

Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish