Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite oyuncuları Fracture: Tenrai etkinlik geçişini birinci haftada tamamlayamıyor!

Bu, Oddball’daki Bronz takım arkadaşlarınızdan daha sinir bozucu.

Halo Infinite multiplayer’ın ilk sezonluk etkinliği Fracture: Tenrai bugün yayınlandı. Ancak oyuncular, ilerleme sistemiyle ilgili memnuniyetsizliklerini zaten dile getiriyorlar.

Etkinlikte, Zorluklar sekmenizde turuncu bir afişle işaretlenmiş, Tenrai’ye özgü zorluklarla kazanılabilen 30 ödül seviyesi vardır. Ancak oyuncuların ilk hafta boyunca yalnızca yedi etkinlik mücadelesi vardır. Bu, tüm geçişin üçte birinden daha az olan yaklaşık sekiz seviye (hepsini yaparsanız) için iyi olan yalnızca kabaca 2.000 olay XP puanı kazanabilecekleri anlamına gelir.

Bunu daha sinir bozucu yapan şey, etkinliğin yalnızca belirli, ayrı haftalarda geçerli olması, dolayısıyla oyuncuların bir sonraki etkinlik XP puanları kazanabilmesinin 2022’ye kadar olmaması. sadece etkinlik görevlerine erişebilmek için normal haftalıkları tamamlamanız gerekir ve aktif haftalık haftalarınıza etkinlik mücadeleleri eklemek için meydan okuma takas belirteçlerini (etkinlik geçişinde birkaç ödül kademesini oluşturan) kullanamazsınız.

Bunun da ötesinde, bazı oyuncular, bir Fiesta maçı sırasında bir düşman öldürme çılgınlığını sona erdirmek gibi başarılması zor olan etkinlik zorluklarıyla karşılaştı. Oyuncular ayrıca 50 XP kazandıklarında normal maçlarda olduğu gibi sadece Fiesta maçlarını oynayarak deneyim kazanamazlar.

Halo on PC’nin pazarlama lideri Noah Benesch, Twitter’da, birinci hafta boyunca etkinlik geçişinin 30 aşamasının tümünü tamamlayamayacağınızı doğrulayarak, çok sayıda hüsrana uğramış yanıt ve retweet yapılmasına neden oldu.

Fracture: Tenrai etkinliğinin ilk haftası 29 Kasım’da sona eriyor. İkinci haftası 4 Ocak 2022’ye kadar başlamıyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR