Testler

Hangi Oyun Türüne Aitsin?

0%

Arkadaş ortamında en çok hangi oyunu oynarsınız?

Bir iş yaparken odağını kaybetmen ne kadar sürer?

Neden oyun oynarsın?

Boş zamanlarında ne yaparsın?

Favori renginizi seçin.

Favori renginiz hangisidir?

Arkadaşların seni nasıl tanımlar?

Aşağıdaki resimlerden hangisi seni evinde hissettiriyor?

Dünyanın sonunun hangisi tarafından gelmesini isterdin

Hangi türün oyuncususun?
Korku-Gerilim

Tebrikler korku ve gerilimden hoşlanan bir psikopatsınız! İnsanları anlam veremediği şeyler korkutur ancak siz bunların üstüne gidip korkularınızı yenmeyi seviyorsunuz... Durgun geçen gününüzden eve gelince ışıkları kapatıp full seste kendinize gerilim yaşatmak hoşunuza gidiyor. Madem korku ve gerilim türüne bu kadar hayransınız TheGamerStation'ın en iyi Korku Oyunları adlı yazısını kaçırmayın... https://www.youtube.com/channel/UCDyhGwoY7TnIqT2NYvPh12w
Nişancı(FPS-TPS)

Kim ne derse desin bizim elimiz olmuş Aimbot! Gerek egomuzu tatmin etmek gerek rekabet ortamında yeteneklerimizi göstermek için düşmanlarımızın kafasını uçurmaya bayılırız çünkü Nişancı türünün doğası bunu gerektirir.
Aksiyon-Macera

Başka dünyalara, hikayelere dalmak ve kendini ana karakterin yerine koymak Aksiyon-Macera oyuncuları için vazgeçilmez bir zevk! Bu türe girdiğinde hikayeleri tamamlarken, karşına çıkan düşmanları ve problemleri çözmeye odaklanırken zamanın ne kadar hızlı geçtiğini anlamayacaksınız
Yarış

Yüksek Hız ve Adrenalin, işte senin yaşam tarzın bu! Hava-Kara-Deniz hangi tür yarış olduğu farketmez... Senin için önemli olan tek şey rakiplerinin tozunu yutması!
Survival-Hayatta Kalma

Dünyanın sonu neyle gelirse gelsin Survival oyuncuları bir şekilde hayatta kalmanın yolunu bulur! Oyun onları yıldırmak için karşısına 1000'lerce sorun çıkarsa bile Survival oyuncularının iradesi çeliktendir. Bizler aç kalırız! Belki ölürüz ama asla yıkılmayız!
Spor

Hangimiz PES ve Fifa'da arkadaşımızı yendikten sonra sevinç içinde bağırmadık. Kimimiz üçgeni fulledi kimimiz de rakibi messiyle ipe dizdi. Dışımız kadar içimiz de Sporcu!
RPG / MMORPG

Evin dışındaki hayattan sıkılınca kendimizi içinde bulduğumuz oyun türüdür RPG / MMORPG. Yeri geldi kendi oluşturduğumuz karaktere kendimizden iyi baktık. Yemedik yedirdik, içmedik içirdik. Dışarıdaki dünyada yer bulamayıp, burada kendi dünyamızı oluşturduk!
Strateji

Zeki insanlar bir medeniyet inşasının veya savaş alanlarının odak noktasıdır! Saatlerce düşünüp geliştirdikleri stratejiler, onlara bu yolun sonundaki zafer ışığını tattırır!

Share your Results:

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir