Haberler

Haziran 2022 İçin Xbox Live Gold Oyunları Duyuruldu!

Xbox Live Gold ve Game Pass Ultimate aboneleri artık Aven Colony ve Super Meat Boy’u ücretsiz olarak talep edebilir. Bu ayın ilerleyen günlerinde Project Highrise Architect’s Edition ve Raskulls da aboneler için ücretsiz olacak. Her zaman olduğu gibi, dört ücretsiz oyun arasında bir çift modern oyun ve geriye dönük uyumluluk yoluyla Xbox Series X|S ve Xbox One’da oynanabilen iki eski oyun yer alıyor. Ayrıca 15 Haziran’a kadar Mayıs ayının bedavalarından biri olan The Inner World – The Last Wind Monk’u talep edebilirsiniz.

Aven Colony, sizden yabancı bir gezegende insanlar için bir ev inşa etmenizi isteyen bir şehir kurma oyunudur. Altyapı kararlarından kolonistlerinizin sağlığına ve esenliğine kadar şehrinizin her yönünü kontrol edebilirsiniz. Aven Colony’nin birden fazla zorluk seviyesi vardır, böylece deneyimi beceri seviyenize göre uyarlayabilirsiniz. Oyun haziran ayı boyunca talep edilebilir olacak.

Project Highrise, Aven Colony’den farklı bir yönetim simülasyonudur. Oyun, yalnızca gökdelenler inşa etme ve yönetme etrafında dönen bir 2D kule inşa etme oyunudur. Project Highrise, 1994 PC oyunu SimTower: The Vertical Empire’dan esinlenilmiştir. 16 Haziran – 15 Temmuz tarihleri ​​arasında oyunu ücretsiz olarak talep edebilirsiniz.

Henüz Super Meat Boy oynamadıysanız, şimdi Xbox Live Arcade’in ilk büyük başarı öykülerinden birini oynama şansına sahipsiniz. Super Meat Boy, 2010’da piyasaya sürüldüğü zamandan bu yana harika olan zorlu bir hassas platform oyunudur. Super Meat Boy 15 Haziran’a kadar ücretsiz olacak. Bu arada Raskulls, çizgi film görselleri ve 60’tan fazla kaydırma seviyesi olan çılgın bir aksiyon-platform oyunu. Raskulls Haziran ayının ikinci yarısında ücretsiz olacak.

Öte yandan Microsoft, Haziran ayının ilk yarısında Game Pass’e gelecek oyunların listesini açıkladı. Ayrıca bu ay hizmetten ayrılan oyunların listesine de göz atmak isteyeceksiniz.


Xbox Live Gold Haziran 2022 Oyunları

  • Aven Colony (1-30 Haziran)
  • Super Meat Boy (1-15 Haziran)
  • Project Highrise: Architect’s Edition (16 Haziran-15 Temmuz)
  • Raskulls (16-30 Haziran)
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR