Oyun Rehberler

Hogwarts Legacy – Ghost Of Our Love Görev Rehberi

Büyülerin, iksirlerin, bulmacaların ve görevlerin çokluğu sayesinde Hogwarts Legacy’nin devasa dünyasında kaybolmamak zor. Görevler söz konusu olduğunda, iki türe ayrılır; hikayenin ilerlemesi için çok önemli olan ana görevler ve oyuncuların NPC’lerle daha güçlü bir bağ kurmasına yardımcı olan yan görevler. Yan görevlerde oyuncular, cömert ödüller almak için NPC’lerin sorunlarını çözmelerine yardımcı olacaklar. Ghost Of Our Love, Hogwarts Legacy oynarken çeşitli NPC’lerden belirli bir isteği kabul ettikten sonra oyunculara sunulan bir yan görevdir, çünkü her şey seçilen Haneye bağlıdır. Görevin kendisi özellikle zor veya zaman alıcı değildir, ancak doğru yere ulaşmak için gizemli bir haritanın sırrını çözmeyi gerektirir.

Hogwarts Legacy’de oynarken Ghost Of Our Love görevi

Hogwarts Legacy - Ghost Of Our Love Görev Rehberi

Hogwarts Legacy oynarken Ghost Of Our Love yan görevini tamamlamak için oyuncuların bir harita alıp üzerinde çizilen konumu bularak görevi tetiklemeleri gerekir. Daha yakından incelendiğinde, harita dört farklı ipucu gösteriyor:

  • Sol köşedeki hilal şeklindeki orman, gece olan zamanı göstermektedir.
  • Haritanın sağ üst köşesinde çizilen Yasak Orman girişi konumu gösterir.
  • Ortadaki asa, mumların görünmesini sağlayan Lumos’a işaret ediyor.
  • Haritanın altındaki köprü, Lumos kullanıldığında mumların ortaya çıkacağı varsayılan yerdir.
Hogwarts Legacy - Ghost Of Our Love Görev Rehberi

Bu ipuçlarını aklınızda tutarak aşağıdaki basit adımları izleyin:

  • Eğer gündüzse, Harita bölümünü açın ve zamanı akşam karanlığı olarak değiştirin.
  • Dünya Haritasında Hogsmeade’in güneybatısında bulunan Yasak Orman’ın girişine yakın ara noktasına Hızlı Seyahat edin.
Hogwarts Legacy - Ghost Of Our Love Görev Rehberi
  • Taş bir köprü görmek için arkanızı dönün.
  • Köprüye doğru yürüyün ve kahraman yeterince yaklaştığında Lumos atın.
Hogwarts Legacy - Ghost Of Our Love Görev Rehberi

Bundan sonra, bir grup yüzen mum belirecek ve oyuncular mumlarla dolu bir açıklığa ve romantik bir ışıltının tadını çıkaran iki kişilik bir masaya ulaşana kadar Yasak Orman’da onları takip etmek zorunda kalacaklar.

Kısa bir süre sonra, içinde bir kıyafet bulunan bir sandık aniden ortaya çıkar ve bu da yan görev olan Ghost of Our Love görevinin sonunu işaret eder. Kahraman, Hogwarts Legacy’de ödül olarak 400 Galleon ve 180 XP alır.

Hogwarts Legacy’de Ghost Of Our Love Nasıl Tetiklenir?

Hogwarts Legacy’de Ghost Of Our Love yan görevini tetiklemek için, oyuncular evlerine karşılık gelen görevi tetikleyecek bir baykuş alana kadar ana görevlerde ilerlediklerinden emin olun. Harita her bir görevin içinde bir yerde bulunur, bu yüzden dört özel Ev görevine bağlı olarak haritayı nerede bulacağınızı aşağıda bulabilirsiniz:

EvGörev AdıHarita Konumu
GryffindorThe Hunt for the Missing PagesNeredeyse Başsız Nick ve oyuncuların Sir Patrick Delaney-Podmore’a çürük rosto biftek sunduğu mezarlıkta. Harita, hayaletle sohbet ettikten sonra sağda bulunan tabuttan toplanır.
HufflepuffPrisoner of LoveHogwarts Legacy’de Upper Hogsfield’ı keşfederken, oyuncular haritayı evlerden birinin yakınındaki bir sandığın içinde bulabilirler. Daha spesifik olarak, Claire Beaumont’un satıcı tezgahının hemen arkasındadır ve haritayı Prisoner of Love sırasında veya görevi tamamladıktan sonra alabilirsiniz.
RavenclawOllivander’s HeirloomHogwarts Legacy’de Ravenclaw’ı araştırırken ve bulmacanın eksik parçalarını ararken, daha yükseğe çıkmak için merdiveni kullanın. Kule katının sol tarafında, yerde bir parça kağıt var, bu aslında Ghost of Our Love yan görevini tetikleyen haritadır.
SlytherinScrope’s Last HopeScrope’s Last Hope yan görevini tamamlarken, oyuncular sonunda duvarında kırmızı bir kalamar resmi bulunan yeraltı mağarasına ulaşacaklar. Eksik parçaları sunağa yerleştirerek gizli bir alanı ortaya çıkarın, bu da bir sandık içerir. Ghost of Our Love görevini tetikleyen bir harita almak için açın.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir