Haberler

Homeworld 3, 2023’e ertelendi

Bu yıl içinde çıkması beklenen Homeworld 3 ertelendi. Blackbird Interactive ve Gearbox Publishing bugün, geliştiricilere oyunu sıkıntı yaşamadan yapmaları için yeterli zaman vermek amacıyla, 2023’ün ilk yarısına kadar oyunu ertelediklerini duyurdu.

Gecikme mesajında Homeworld ekibi, “Homeworld 3’ü en yüksek kalitede sunmak Gearbox Publishing ve Blackbird Interactive için en büyük önceliktir, çünkü bu serinin oyuncuların kalbindeki özel yerinin farkındayız. Oyunculardan gelen bu tutku, işi körüklüyor ve ek süre, katılan herkes için sağlıklı ve sürdürülebilir bir şekilde kaliteye olan bağlılığımızı yerine getirmemizi sağlayacak.” dedi.

Blackbird Interactive ayrıca, 24-28 Ağustos’ta başlaması planlanan Gamescom’da bu yaz Homeworld 3’te “şimdiye kadarki en derin görünümü” paylaşacağını söyledi. Yeni bir tür saldırı aracının yeteneklerini sergileyen yeni bir geliştirme içi savaş animasyonu da gösterdi:Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR