Haberler

Horizon Forbidden West, Şubat Çıkış Tarihini Aldı

loy geri döndü ve 18 Şubat 2022’de harekete geçmeye hazır! Guerrilla Games’in oynanış açıklamasında oyun için resmi bir çıkış tarihi vermemesinin ardından birçok hayran endişelendi. Ancak ekibin bize söylediği gibi, ulaşabileceğinden emin olana kadar bir çıkış tarihi açıklamak istemedi. Bugün Gamescom’un Açılış Gecesi yayınında Guerrilla Games, merakla beklenen devam oyununun çıkış tarihi için resmi açıklamayı yaptı. Aksiyon/RPG’yi 18 Şubat’ta PS5 ve PS4 için oynayabileceksiniz. Ön siparişler önümüzdeki hafta başlayacak.

Haberler burada bitmedi, ancak Guerrilla Games, PS5’te Horizon Zero Dawn için 60 FPS desteği için yamanın şu anda yayında olduğunu da açıkladı. Devam filmi birkaç ay içinde gelmeden önce Aloy’un dünyasıyla yeniden tanışma zamanı.

Forbidden West, Zero Dawn’dan altı ay sonra başlıyor. Red Blight adlı bir hastalık ülkeyi kasıp kavuruyor ve Aloy’un cevaplar için batıya doğru bu gizemli sınıra gitmesi gerekiyor . Yeni kabileler, yeni düşmanlar ve yeni makinelerle tanışacak, ancak yol boyunca bazı tanıdık yüzlerle de karşılaşacak.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR