E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

IEM Katowice için tüm takımlar açıklandı

15-27 Şubat 2022 tarihleri arasında Intel Extreme Masters Katowice’de yarışacak 24 takım açıklandı. Takımlardan on altı tanesi, grup aşamasına geçmelerini sağlayacak bir ön hazırlık aşamasından geçecek. Öne çıkan takımlar şu şekilde:

-Ninjas in Pyjamas

-Astralis

-FaZe Clan

-GODSENT

-Extra Salt

-MIBR

-Renegades

-TYLOO

-BIG

-Entropiq

-OG

-Copenhagen Flames

-Fnatic

-ENCE

-MOUZ

-Wisła Kraków

Grup aşamasında yer alacak sekiz takım ise şöyle:

-Natus Vincere

-Gambit Esports

-G2 Esports

-Team Vitality

-Heroic

-Virtus.pro

-FURIA Esports

-Team Liquid

Polonya Ulusal Şampiyonasını kazanan Wisła Kraków’un yanı sıra takımlar, kazandıkları ESL Pro Tour devre puanları üzerinden IEM Katowice’ye davet edildi. Natus Vincere, 2. Sıradaki Team Vitality’nin 750 puan üzerinde geniş bir farkla Dünya Sıralamasında ilk sırada yer alıyor.

Turnuva, 15-16 Şubat tarihleri arasında çift elemeli bir play-in aşamasıyla başlıyor. Açılış maçları bo1, sonraki maçlar ise bo3 şeklinde olacak. İlk sekize giren takımlar, 17-20 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan grup aşamasına geçecek. Her biri sekiz takımdan oluşan iki çift eleme grubu oluşturulacak. Tüm maçlar bo3 ve her gruptan ilk üçe giren takımlar playofflara yükselecek. Tekli elemeler 25-27 Şubat tarihleri arasında oynanacak.

Tier 1 Counter-Strike’ın Ocak ayına ve Şubat ayının başına kadar uzun süredir yokluğu ile IEM Katowice, takımlar için profesyonel oyuna dönüşü işaret edecek. Ayrıca organizasyonlar sezon sonu transfer döneminde kadrolarını değiştirmeye devam ettiği için, etkinlikteki takımların çoğu yeni kadrolara sahip olacak.

IEM Katowice, Intel Grand Slam’i başlatan bir S-Tier Masters etkinliğidir. Turnuvanın galibi 400.000 $ ve 1800 EPT puanı alacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
5
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish