Haberler

Kartopu Savaşı VALORANT’a geri dönüyor

VALORANT’ın en yeni sınırlı süreli oyun modu olan Snowball Fight tekrar geliyor. Geçen yıl piyasaya sürülen oyun modu, oyuncuları kış temalı bir ölüm maçında kartopu fırlatabilecekleri, hediyeler açabilecekleri ve Icebox’ın etrafında buz pateni yapabilecekleri beşe beş bir senaryoya sokuyor.

Ajanınızın yakın dövüş silahına ek olarak, her oyunun başında size sağlanan Kartopu Starter dışında Kartopu Savaşında kullanılabilecek hiçbir silah veya yetenek yoktur. Kartopu Savaşı’nda oyuncuların toplam sağlık puanı yalnızca 100’dür, yani her biri 150 hasar veren kartopu anında öldürme sağlar.

50 öldürmeye ulaşan (veya altı dakikalık zamanlayıcı sona erdiğinde daha fazla öldürmeye sahip olan) ilk takım kazanır. Kartopu Savaşı oyunları 750 XP ve ayrıca takımınız oyunun kazanan tarafındaysa ek 150 XP verir.

Bir Kartopu Savaşı oyunu boyunca, oyuncular Kartopu Fırlatıcınızı güçlendiren hediyeler alırlar. Kartoplarının duvarlardan sıçramasını sağlayan Ricochet bonusundan, merminizi daha uzağa giderken daha da büyüten Growball güçlendirmesine kadar, oyuncuların bir Kartopu Savaşı oyununda kendilerini daha güçlü kılmak için birçok seçeneği vardır.

Snowball Fight geçen ay Riot Games tarafından verilen bir hayran oylamasını kazanarak, Escalation and Replication’ı devirerek VALORANT istemcisinde tekrar üst sıralara yerleşti. Snowball Fight, tatil sezonu boyunca VALORANT’ta canlı olacak ve 11 Ocak’a kadar oynanabilecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR