Haberler

Konami, ücretsiz oyunu eFootball’un gameplay videosunu yayınladı!

Konami’nin Pro Evolution Soccer/Winning Eleven serisinin yeniden adlandırılan, oynaması ücretsiz halefi olan eFootball, bu sonbaharın sonlarında, oyunu çalıştıran yeni bir motorla (Unreal 4) piyasaya çıkıyor. Konami perşembe günü, oyunun nasıl görüneceğini ve oyuncuların eFootball’un yeniden yapılandırılmış hücum ve savunma kontrolleriyle neler yapabileceğini gösteren altı dakikalık bir fragman yayınladı.

Konami’nin geliştiricileri, futboldaki bire bir karşılaşmalara odaklanıyor ve hücumcuların bir defans oyuncusunu parçalamak ve daha fazla hamle yapmasına izin vermek için top taşıma sistemini açıyorlar. Aynı zamanda, rakiplerinin paslarını ve dripling hareketlerini önceden tahmin edebilen defans oyuncuları, topun kontrolünü daha iyi almalı, sahip olmalı ve bu da sahanın rakip tarafında kontra atakları daha ölümcül hale getirmeli.

Ayrıca savunmada, oyuncular topu kazanmak için vücutlarını daha fazla kullanacaklar ve Konami hakem kararları için yeniden yapılan bu sistemin, oyuncuları bu yeni yeteneği kullandıkları için cezalandırmayacağını söylüyor. Bire bir düelloları yakınlaştıran yeni bir kamera, oyuncuya neler olup bittiğine dair daha eksiksiz bir fikir vermek için bu çalımları ve çekimleri yakınlaştırarak bunu destekleyecek.

eFootball’un henüz kesin bir çıkış tarihi olmadığı için bu oyun devam eden bir çalışma olarak kabul edilmelidir; bazı hamleler (örneğin, yüksekten yapılan paslara veya kesme şutlar gibi) gelecekteki bir güncellemeye kadar kullanılamayacak. eFootball, birçok sistemin, modun ve özelliğin (platformlar arası maçlar gibi) piyasaya sürüldükten sonra geleceğini gösteren bir geliştirme yol haritasıyla ilerleyen online bir oyundur.

Oynaması ücretsiz bir oyun olan eFootball, oyuncuların Rainbow Six Siege, Fortnite, F1 2021’de gördüklerine benzer şekilde kademeli ödüller ve bunları doğrudan satın alma seçeneği sunan Match Pass adlı bir battle pass sistemi ile para kazanacak.

Konami’nin anlaştığı büyük kulüpler: Juventus, Manchester United, Barcelona ve diğerleri lansman sırasında tüm oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. Konami, Temmuz ayında “Belirli oyun modları isteğe bağlı DLC olarak satılacak” dedi. eFootball PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’in yanı sıra Android ve iOS cihazlar için geçerli olacak.

0
0
0
0
0
18
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish