Haberler

Korku Oyunu “The Chant” PS5, Xbox Series ve PC İçin Bu Sonbaharda Piyasaya Sürülecek

The Chant yayıncısı Prime Matter ve geliştiricisi Brass Token açıkladı. Korku aksiyon macera oyunu The Chant, bu sonbaharda Steam üzerinden PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülecek, Daha önce duyurulan PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin artık piyasaya sürülmesi planlanmıyor.

The Gamer Station aracılığıyla oyuna ufak bir bakış:

Uzak bir adada manevi bir inzivada geçen The Chant, ritüel bir ilahiden sonra ortaya çıkan bir dizi eterik terörle karşılaşarak hayatta kalmaya çalışmanızı sağlar ve korkunç bir şekilde ters gider ve kasvet adlı kabus boyutuna bir portal açar.

Bu boyut negatif enerjiden beslenir, endişeleri ve korkuları avlayarak, onları boyutlar arası yaratıklar olarak tezahür ettirerek sizi ve diğerlerini delirtir. The Chant sizi daha önce hiç yaşanmamış psychedelic korku yolculuğuna çıkarıyor.

Ama her şey göründüğü kadar kaybolmuş değil. Zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu güçlendirirken 1970’lerin yeni çağ kültünün gizemlerini çözerek, ilahilerin etkilerini tersine çevirebilir ve sonsuza dek Kasvette sıkışıp kalmaktan kaçınabilirsiniz.

Aşağıdaki teaser fragmanını izleyebilirsiniz. Yukarıdaki galeride de oyunun ekran görüntülerine ulaşabilirsiniz.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR