Haberler

Layers of Fear tanıtım fragmanı yayınlandı!

Layers of Fear geliştiricisi Bloober Team, son birkaç yıldır başka seriler üzerinde çalışıyordu, ancak Summer Game Fest Live’da Layers of Fears’ın tanıtım fragmanı ile imza korku oyunları serisine geri döndüğünü duyurdu.

Unreal Engine 5 kullanılarak oluşturulan korku oyunu, bir basın açıklamasına göre Layers of Fear 1, 2 ve Inheritance’ın temel bileşenlerini kullanıyor, ancak “genişletilmiş bir olay örgüsü ve oynanış yönü” ile. Resmi tanıtım fragmanında görebileceğiniz yeni bir hikaye bölümü var yani o yüzden oyun sadece bir remake sürümü değil.

Bloober Team CEO’su Piotr Babieno duyuruda, “Planımız projeyi yeniden yaratmaktı, ancak onu yeniden düzenlenmiş iki oyundan oluşan basit bir koleksiyon yapmak istemedik” dedi. “Yeni bir yaklaşım geliştirdik, belki de henüz aşikar olmayan bir şey. Ama bu projeye Layers of Fear adını vermemizin bir nedeni olduğunu söyleyebilirim.”

Layers of Fears, 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series X|S için çıkacak. Anshar Studios tarafından Bloober Team ile birlikte geliştiriliyor.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir