Haberler MOBA

League of Legends Arcane avatar yaratıcısı artık kullanılabilir!

Riot Games, League of Legends’tan ilham alan ilk animasyon şovu Arcane’nin son sürümünü kutlamak için kendi avatar yaratıcısını piyasaya sürdü.

13 Kasım Cumartesi günü bir sonraki perdenin vizyona girmesinden önce, kendinizi Piltover ve Zaun’un steampunk esinli görünümünde stilize edebilirsiniz. Riot, bu yeni özelliği Twitter’da #MyLeagueLook hashtag’iyle tanıtıyor.

Ücretsiz avatar oluşturucu, çeşitli vücut şekilleri, kafa şekilleri, burun, dudak, göz ve kulak seçenekleriyle son derece özelleştirilebilir. Ayrıca benzersiz saç, gardırop ve sakal seçenekleriyle kendinizi ana karakter haline getirebilirsiniz.

Karakterinizi kişiselleştirmeyi bitirdikten sonra, benzerliğinizde olsun ya da olmasın, Arcane karakterinizin bir profil resmi için mükemmel olan bir JPEG görüntü dosyasını indirebilirsiniz. Kozmetik seçeneklerin büyük bir çoğunluğu herkese açıktır, ancak bazıları LoL hesabı olanlar için ayrılmıştır. Avatarınız için tüm özel seçeneklere erişmek istiyorsanız ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz.

RiotX Arcane girişiminin yanı sıra yeni Netflix serisi, Riot’un birçok Runeterra oyununa entegre edildi. Teamfight Tactics, Gizmo ve Gadgets’ta son derece Arcane’den ilham alan bir set gördü, LoL’deki minyonlar ve kuleler ise Piltover ve Zaun karakterlerine benzeyecek şekilde yeniden tasarlandı.

Arcane de nispeten kısa bir süre içinde inanılmaz bir başarı elde etti. Arcane’nin ilk bölümü, 30’dan fazla ülkede Netflix’te en çok izlenen kategoriyi gasp etti ve şu anda Rotten Tomatoes’da %100 ve IMDb’de 9.4 gibi mükemmel bir reytinge sahip. Yakında ikinci perde yaklaşırken, dizinin ivmesini koruyup koruyamayacağını göreceğiz.

Kaynak

0
0
0
0
0
3
0

Bir cevap yazın

X