Haberler MOBA

League of Legends’ta Jinx ve Caitlyn için gelecek Arcane kostümleri açıklandı!

Riot Games’in League of Legends animasyon dizisi Arcane, bu hafta sonu Netflix’e geliyor. Olayı kutlamak için Riot, gösteride yer alacak Lig şampiyonları için birkaç kostüm yayınlıyor.

Bugün Riot, Jinx ve Caitlyn için iki karakterin Arcane’de nasıl görüneceğini temel alan kostümleri açıkladı.

Jinx’in Arcane kostümü nihayetinde orijinal görünümüne oldukça yakın, ancak kıyafetlerinin rengi şovun tonuna uyması için biraz daha koyu.

Caitlyn’in Sihirli kostümü, kendine özgü silindir şapkasını kaçırdığı ve onun yerine simsiyah saçlarının sırtından aşağı akmasına izin verdiği için her zamanki kıyafetinden farklı görünüyor. Ek olarak, animasyonları, Arcane’nin ana ortamı olan memleketi Piltover’a uyması için Hextech estetiğine çok benziyor. Caitlyn’in de yakın gelecekte kapsamlı bir görsel güncelleme alması planlanıyor.

Geçen ay Riot, animasyon dizisinde de yer alacak iki karakter olan Jayce ve Vi için Arcane’den ilham alan kostümleri ortaya çıkardı. Heimerdinger ve Viktor da dahil olmak üzere Lig’den diğer şampiyonlar gösteride yer alacak ancak henüz onlar için herhangi bir kostüm açıklanmadı.

Gösteriye karşılık gelen oyun içi kostümlere Lig’de henüz bir çıkış tarihi verilmedi, ancak geçen ayki Dragonmancer kostüm serisi gibi önceki kostüm sürümleri bir barometre işlevi görebilirse, bu ay içinde sunuculara ulaşmalıdır.

Arcane, 6 Kasım Cumartesi günü saat 21:00’de Netflix’te yayınlanacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
13
0

Bir cevap yazın