Haberler

Legends of Runeterra, Iceborn Legacy’ye güç katıyor!

Freljord, Iceborn Legacy buff’ı sayesinde metayı devralıyor.

Legends of Runeterra Patch 3.0’daki Iceborn Legacy’ye yapılan bir güçlendirme, Yavaş’tan Burst hızına geçen beş maliyetli büyüyle metayı sarstı.

LoR Yama 3.0’da çok sayıda denge değişikliği uygulandı. Iceborn Legacy, Elusive Daring Poro aracılığıyla meta üzerinde büyük bir etkiye sahipti. Yavaştan Burst hızına geçiş, muhtemelen sahip olduğu Shadow Isles örümcek yapılarını iyileştirmeyi amaçlıyordu. Ancak NicMakesPlays tarafından oluşturulan bir yapı, Poro Snacks ile birlikte Daring Poro’da Iceborn Legacy’yi kullanarak merdiveni tırmanan en iyi LoR destelerinden biri haline geldi.

Iceborne Poros, Poro Cannon büyüsü aracılığıyla eldeki kartın en az dokuz kopyasının bulunduğu Daring Poro’ya odaklanıyor. Oyuncular, Yinelemeli İyileştirme ile daha da Cesur Porolar oluşturabilir ve Poro Herder ve Time Trick aracılığıyla elde ortaya çıkan Elusive’i iyileştirebilir. Iceborn Legacy’ye sahip olmamak, LoR destesinin güç seviyesini büyük ölçüde düşürür ve birçok oyuncunun onu açılış elinde tutmasına neden olur.

MajiinBae’ye göre, Shyvana Pantheon’un Elusive Aggro yapısına bir vuruş uyguladığı Iceborn Poros’a karşı güverteler var. Ejderha Pantheon yapısı, bol miktarda kaldırma büyüsü ve Golden Aegis üzerinden Rally yapma seçeneğine sahip üst düzey bir LoR turnuva destesidir.

Iceborn Legacy, Cephalopod tarafından yaratılan ve popülaritesi hızla artan bir Control yapısı aracılığıyla örümcekler üzerinde de büyük bir etkiye sahipti. Kabuk örümcekler etrafında inşa edilmiştir, beş maliyetli Burst büyüsü olmadan Buzdoğan Mirası ve tempo ile baskı uygular. LoR Patch 3.0’daki Vengeance güçlendirmesi, kaldırma büyüsünü altı maliyete indirdi ve onu Withering Mist ve The Box ile birlikte sağlam bir Kontrol inşa seçeneği haline getirdi.

Iceborne spider LoR güvertesinde ayrıca Trundle, Temel istatistikleri Yama 3.0’da güçlendirildi. The Howling Abyss’in iki kopyasıyla birlikte tahta durumunu kontrol ederken güverte hızla rampalar ve rakiplerini farklı şekillerde bitirebilir.

Bu yazı yazılırken Riot tarafından Iceborn Legacy’yi hedefleyen hiçbir LoR düzeltme yaması planlanmamıştı. Yine de 3.0 meta hala açık. Iceborn Legacy’nin karşı güverteleri artıyor ve Kindred ve Virgo gibi daha yeni yapılar her gün gelişiyor.

Kaynak

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR