Aksiyon Genel Haberler Tek Kişilik

Lego Star Wars: The Skywalker Saga 5 Nisan’da Oyuncularla Buluştu

Lego’nun Star Wars serisi oyunlarına bir yenisinin eklendi, Star Wars: The Skywalker Saga 5 Nisan’da oyuncularla buluştu. Peki “Lego’nun diğer oyunlarından farkı ne ki?”

Lego Star Wars: Skywalker Saga’nın yenilenmiş mekaniği ve muhteşem dünyaları, bazı tekrarlayan içeriklere rağmen, üç üçlemeyi tekrar ziyaret etmek için yeterli teşvik sağlıyor
2001-2022 Aras Lego Video Oyunları

İlk Lego Star Wars serisinin çıkmasından buyana 20 yıl geçmiş. Her seneye en az bir iki oyun sığdıran Lego 2019 dan beridir Lego serisi için oyun çıkarmıyordu. Geride kalan bu 3 yıllık zaman süresince Lego Star Wars evreni için çok çalışmış ve geliştirmişler. Bir çoğumuzun dönüp bakmadığı hatta bazılarımızın bebek oyunu diye nitelendirdiği Lego serileri bugünden sonra hepimize şunu dedirtecek cinsten

“Bu güne kadar oynadığınız tüm Lego oyunlarını unutun!”

Lego Star Wars The Skywalker ile eski oyunlarını da adeta baştan dizayn etmiş. Skywalker Saga’nın oynanış değişikliklerinin özü yeni bir bakış açısı omuz üstü çüncü şahıs görüşü ile değiştirilen baş üstü kamera. Siper tabanlı atışlar aksiyon ve yakın dövüş saldırılarıyla savaş sistemi üzerinde çok daha fazla kombinasyon imkanı ve kontrol sahibi olmanızı sağlıyor, ayrıca keşif görevleri ve etkileşimli bir evren dahası… Bu oynanış değişiklikleri, tanıdık Lego aksiyon-macera oyununu geliştirerek anlık savaş, platform oluşturma ve bulmaca çözmeyi daha ilgi çekici hale getiriyor.

Star Wars kült bir filim olunca Lego ekip de The Skywalker Saga oyuna filmlerin en doruk noktalarını bazılarını eklemek için özen göstermişler 45 seviyesi boyunca (film başına beş seviye), The Skywalker Saga’nın en iyi anlarından bazılarını ele almak için önceden belirlenmiş karakter ekipleri arasında geçiş yaparak üçlemeleri tekrar keşfetmeyi bir zevk haline getiriyor.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR