Haberler MOBA Oyun-İş Dünyası

LoL oyuncuları artık Microsoft Rewards ile sınırsız RP kazanabilir

League of Legends oyuncuları, kullanıcıları çevrim içi geçirdikleri süreye göre ödüllendiren çevrim içi bir hediye sistemi olan Microsoft Rewards sayesinde artık “sınırsız” miktarda Riot Puanı kazanabilirler.

Genellikle, LoL oyuncuları oyun içi para birimini yalnızca gerçek parayla veya önceden oluşturulmuş kodlarla satın alarak alabilirler. Microsoft Rewards sistemini kullanarak, League oyuncuları artık ödeme yapmadan sınırsız miktarda RP elde edebilecek.

Oyun içi para birimini elde etmek için, LoL oyuncularının Microsoft hesaplarında oturum açmaları ve 100 veya 650 RP’yi seçerek ulaşmak istedikleri hedefi seçmeleri gerekecek. Bundan sonra, oyuncular Microsoft puanlarını elde etmek için çeşitli yollara sahip olacaklar ve bu puanlar daha sonra çok rağbet gören Riot Puanları da dahil olmak üzere çeşitli hediyelerle takas edilebilecek.

Microsoft’a göre puan kazanmak “basit”. Hediye kazanmak için kullanıcıların yalnızca çevrimiçi araştırma yapması, alışveriş yapması ve Microsoft etkinleştirilmiş olarak oynaması gerekecek. Ayrıca tercihleriyle ilgili anketler ve quizler yaparak puan kazanabilirler.

Başlangıçta hizmete “Bing Rewards” adı verildi; bu, Microsoft Rewards sistemlerinin kullanıcılarının Microsoft’un sahip olduğu ve işlettiği arama motorunu kullanarak neden daha fazla puan elde edebileceğini de açıklıyor.

Malesef Microsoft Rewards Türkiye’de mevcut değil. Bu nedenle TR bölgesinde bu ödüllerden yararlanamayacaksınız ancak yurt dışında yaşıyorsanız Microsoft Rewards’ın tadını çıkarabilirsiniz.

0
0
0
0
0
25
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish