Haberler

Microsoft, Xbox’ın 20. doğum günü için bir denetleyici yayınlıyor!

15 Kasım’da mevcut olacak, ancak ön siparişler açık.

Microsoft, Xbox’ın 20. doğum gününü kablosuz kumanda ve kablolu oyun kulaklığı da dahil olmak üzere birkaç yeni, yarı saydam aksesuarla kutluyor. 15 Kasım 2021’de piyasaya sürülecekler – günün 20 yılını işaret ediyor – ve şimdi ön siparişler mevcut.

Denetleyiciden başlayarak Microsoft, yarı saydam görünümünün orijinal Xbox hata ayıklama kitleriyle birlikte gelen şeffaf denetleyicilere bir geri çağrı olduğunu söylüyor. Xbox ana düğmesinin yanı sıra D-pad ve arka kulpların çevresinde markanın imzası olan yeşil renkte sıçramalar var. Microsoft, kasanın içini daha kolay görebilmeleri için bileşenleri gümüş rengine boyadı. Ancak dahili olarak, mobil cihazlara ve PC’lere bağlanmak için Bluetooth desteği ile Series S ve Series X konsollarla birlikte gelen modelle aynı modeldir. Bu denetleyici, Microsoft Store ve Amazon üzerinden ön sipariş vermek için 69,99 ABD Doları tutarındadır.

Kablolu Xbox stereo kulaklık da yarı saydam muamele görüyor, ancak daha küçük bir seviyede. Kulak kapakları şeffaftır ve sol kulak kabında yeşil bir 20. yıl dönümü işareti bulunur. Mikrofonun yanı sıra kulak yastıkları ve bardaklar arasındaki ızgaralarda da parlak yeşil vurgular var. Bu özel sürüm kulaklığın fiyatı , Microsoft Store ve Amazon’dan 69,99 ABD dolarına ve standart modelin fiyatı üzerinden 10 ABD dolarına mal olacak.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir