Haberler

MLB The Show 22, Kevin Youkilis’i Legends Kadrosuna Ekledi

MLB The Show 22, Boston’dan üç kez All-Star ve iki kez World Series Şampiyonu olan Kevin Youkilis’i Legends kadrosuna eklediğini duyurdu.

MLB The Show 22 için Legends kadrosu, her hafta yeni bir ekleme duyurma eğilimini sürdürüyor. Geçen hafta, Mike Mussina MLB The Show 22’ye katıldı ve bir hafta sonra kadro 2000’lerde Boston Red Sox’un en dikkat çekici isimlerinden biriyle büyüyor

MLB’de sadece on yıl, Red Sox ile dokuz ve Yankees ile son sezonu- geçiren Kevin Youkilis, MLB The Show 22’nin en yeni üyesi. Üç kez All-Star ve iki kez World Series Şampiyonu, 2013’te emekli oldu.

San Diego Studio, MLB The Show 22’nin Nisan sürümüne hazırlanmaya devam ederken, beyzbol hayranları 2007 Altın Eldiven kazananı olarak oynama fikri konusunda heyecanlılar. Youkilis’in Legends kadrosuna eklenmesi, sıradaki kişinin kim olabileceği konusunda şimdiden bazı spekülasyonlar yaratıyor. Geçen ay boyunca, en son eklemeler tamamen ikonik çiftlerle ilgili gibi görünüyor ve bu, gelecek haftaki liste duyurusunun başka bir eski Boston Red Sox mezununu içerebileceği anlamına gelebilir. Listede birden fazla nesilden oyuncular yer alıyor ve oyunculara 80’lerin yıldızlarını 2010’larda manşetlere çıkan oyuncularla karıştırma ve eşleştirme fırsatı sunuyor.

Taraftarların “Yunan Tanrısı” lakabını taktığı Youkilis, hem birinci hem de üçüncü kalede oynayabilen çok yönlü yeteneğiyle rakip oyuncuları korkuttu. İlk All-Star Oyununu 2008’de yaptı, aynı yıl MVP oylamasında üçüncü sırada yer aldı ve sezonu kariyer rekoru olan 168 isabetle bitirdi. Red Sox üyesi olduğu dokuz yılda Youkilis, üç kez All-Star maçına çıktı ve 2004 ve 2007 yıllarında iki kez World Series kazandı. Yankees’in bir üyesi olarak son bir sezonda oynadı, ancak yalnızca 28 maçta yer aldı.


Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR