Haberler

MMO Book of Travel Ekim’de Yayına Giriyor.

Ağustos gecikmesi, bazılarının endişelendiğinden daha kısa oldu.

Book of Travels , 2020’nin sonlarında ona ilk kez doğru dürüst baktığımızda gerçekten ilgi çekici geliyordu . Geleneksel görevler ve olay örgüleri olmayan “küçük” bir MMO: Bunun yerine, oyuncuların yer aldığı sakin bir dünyada “işbirlikçi ve arkadaşça bir rol yapma deneyimi” vaat ediyor. hayatlarını yaşıyorlar. Çatışma ve dövüş olacak, ancak tekrarlayan bir mekanik sürüş karakter ilerlemesinden ziyade nadir ve etkili olacak.

Ağustos 2021’de Steam Erken Erişim’e çıkması bekleniyordu, ancak son dakikada geliştirici Might and Delight , kapalı beta testi sırasında genel kullanıma sunulmadan önce daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu fark ettiklerini söyleyerek duraklat düğmesine bastı. Şimdi stüdyo, bugün 11 Ekim olarak açıklanan yeni bir lansman tarihine karar verdi.

Might ve Delight, Book of Travels’ın artık halka açık olarak yayınlanmaya uygun olmasına rağmen, hala devam eden bir çalışma olduğunu ve bu nedenle hatalar, denge sorunları ve sınırlı içerik olacağını vurguluyor. “Bölüm Sıfır” aslında oyunun ilk sezonu, ancak iki yıl sürmesi beklenen Erken Erişim dönemi boyunca sürecek. Bu, özellikle canlı hizmet oyunlarının gelişiyle bu kadar çarpık beklentilerimizle uzun bir süre gibi görünebilir , ancak Book of Travels küçük bir bağımsız ekibin iddialı bir projesi ve biraz zaman alacak.

Chapter Zero, Kasa adlı büyük bir ticaret şehri de dahil olmak üzere planlanan toplam oyun dünyasının büyük bir bölümünü içerecek.

(Image credit: Might and Delight)

Stüdyo, daha ayrıntılı bir geliştirme yol haritası yolda, ancak ilk ay yalnızca oyuncu geri bildirimi almaya ayrılacak: “İlk izlenimlerinizi yakından incelemek için bu süreyi alana kadar fazladan içerik eklenmeyecek,” dedi stüdyo.

Bunu denemek için gerçekten çok hevesliyim. Bir MMO’ya asla gerçekten aşık olmadım çünkü her zaman hızlı bir şekilde eziyet olurlar: Sıraya girin, on fareyi öldürün, malzemeleri toplayın, bir sonrakine geçin. Bununla karşılaştırıldığında, özellikle böyle güzel görünen bir oyun dünyasında daha açık ve keşif odaklı bir şey vaadi gerçekten ilginç bir olasılık. Oyun hakkında daha fazla bilgiyi tmorpg.com adresinde bulabilirsiniz .

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR