Haberler

Multiplayer, yeni bir Chapter etkinliği için kolları sıvadı.

Türkiye’nin en büyük oyun etkinliği için çalışmalara başlandı. Multiplayer kurucu ortağı ve başkanı Merthan Yalçın instagram hikayesinde paylaştığı bir fotoğrafla birlikte bir sonraki Chapter etkinliğini resmi olarak duyurdu. Paylaşılan hikayede Tunca Arslan ve Koray Gök’ünde aralarında bulunduğu Multiplayer üst yönetim ekibi ”Şoray Uzun Yolda” temasıyla etkinlik için yeni mekan arayışına başlamış gözüküyor.

Chapter, Multiplayer tarafından organize edilen, içerisinde çeşitli etkinlikler, turnuvalar ve gösteriler düzenlenen 7’den 70’e tüm oyuncuları bir araya getiren bir oyun festivalidir. Multiplayer’ın son fiziksel etkinliği olan Chapter 8, Beşiktaş/Feriköy’de boğaza karşı bir mekanda gerçekleşmişti. Etkinliği diğer Chapterlardan ayıran ise Multiplayer’ın 10. yıl kutlaması olmuştu.

Chapter 9’da bizi neler bekliyor?

Chapter 8

İnstagram hikayesine göre etkinlik 2023 yılında oyunseverlerle tekrar buluşacak. Son etkinliğin üzerinden 4 yıllık bir zaman geçtiğini göz önünde bulundurursak Chapter 9 için beklentiler oldukça yüksek olacak. Etkinlik hakkında konuşmak için henüz erken fakat birkaç tahminde bulunmaktan zarar gelmez.

8. Etkinlikte bulunan içeriklere aşağıdan göz atabilirsiniz:

– 50’den fazla internet/oyun fenomeni
– En yeni ve popüler oyunların ödüllü turnuvaları 
– Bit Pazarı
– Teknoloji deneyim alanları
– Pop kültürü workshop ve seminerleri
– Kutu oyunları, FRP ve hazine avı
– Fiziksel panayır oyunları

Bu liste göz önüne alındığında, bir sonraki Chapter’ın bu içeriklerin kat ve kat fazlasını içereceğinden emin olabiliriz. Etkinliğin 2023’te gerçekleşecek ancak kesin bir çıkış tarihi için biraz daha beklememiz gerekiyor.

En sevdiğiniz influencerları, deneyebileceğiniz son teknoloji ürünler, çeşitli eğlenceler ve çok daha fazlasını içeren bu muhteşem gençlik ve oyun festivalinin detaylarına resmi Multiplayer sitesinden göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: VALORANT Champions 2022 biletleri bu hafta satışa çıkacak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR