Haberler

Naughty Dog, The Last Of Us Remake için Playstation 5 Oynanış Videosu Yayınladı.

The Last of Us Remake, PS5 ve Pc için yakında gelecekken, geliştirici Naughty Dog kısa süre önce yeni donanımla bekleyebileceğiniz avantajları gösterdi. Play Station Türkiye’nin de Türkçe alt yazılı olarak paylaştığı 10 dakikalık videoda şirket, gelişmiş grafikler, fizik, karakter modelleri, animasyonlar ve daha fazlası arasında yürürken, hızlı çalışma modu ve daha akıllı AI gibi ayrıntılı yeni özelliklere sahip.

Geçen ay gördüğümüz gibi, yeni grafikler 30 fps’de doğal 4K veya 60 fps’de dinamik 4K ile gerçekten çok geliştirildi. Yine de en büyük değişiklikler oynanış ile ilgili. İlk olarak, yeniden yapım, düşmanlara ve NPC’lere daha karmaşık taktikler veren ve daha iyi savaşlar yapan The Last of Us Part 2′den AI kullanıyor. Arkadaşlarınızın AI’sı da güncellendiği için tek taraflı değildir.

İlginizi Çekebilir: The Last Of Us PS5/PC Remake Onaylandı

The Last of Us Remake için Permadeath ve Speedrun modları gibi yeni özellikler de ortaya çıktı.

Yeniden yapım ayrıca yeni oyun modları da içeriyor. Bunlardan biri, Joel ve Ellie için yeni açılabilir kostümlerin yanı sıra tam “bulaşmış” zombi kıyamet deneyimini isteyenler için bir kalıcı ölüm modu yer alıyor. Diğeri bir hızlı çatışma modu da çok detaylarına yer vermedikleri, ilerlemenizi bir zamanlayıcı ölçe bileceğiniz speedrun modu.

Diğer iyileştirmeler, “süsen ve öğrenci derinliklerine kadar” çok daha fazla ayrıntı içeren yeni modellerle karakterler etrafında dönüyor, yaratıcı yönetmen ve yazar Shaun Escayg. Ekip ayrıca animasyonları geliştirilmiş yüz ifadeleri, daha akıcı hareketler için hareket eşleştirme teknolojisi ve daha fazlası ile güncelledi. Ayrıca yeni malzemeler, fizik, dokunsal, 3D ses ve daha fazlasını içerir.

The Last of Us

Naughty Dog ve Sony, The Last Of Us Remake versiyonu için yeni bir oyun pazarlama mantığı ile ilerliyor ve fiyatlarda güncel oyun fiyatlarına yakın olacak gibi duruyor. Remake versiyonu video göründüğü gibi gayet etkileyici etkileyici duruyor, bu oyunu severler muhtemel yükse oyun fiyatına rağmen tekrardan oynamak için sabırsızlıkla 2 Eylül 2022 tarihini bekliyor. Sevilen oyun daha sonra ilerleyen bir tarihte de PC kullanıcılarıyla buluşacak.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR