Oyun Önerileri

NBA 2K22

NBA 2K22 tüm basketbol evrenini karşına getiriyor. Orijinal takımlar ve oyunculara karşı gerçek NBA ve WNBA ortamlarında HEMEN OYNA. MyTEAM’de günümüzün yıldızları ve geçmişin efsaneleriyle kendi rüya takımını kur. MyCAREER ile kendi profesyonel oyunculuk yolculuğuna çık ve NBA’e yükselme deneyimini yaşa. MyGM ve MyLEAGUE ile güçlü bir Yönetici olarak yönetim yeteneklerini sına. NBA 2K22 ile herkes her yerde basket oynayabilir.

Yeni taktiksel saldırı, elden geçirilmiş savunma ile birleşiyor. Bu da çok daha rekabetçi ve sürükleyici bir NBA deneyimi sunuyor. Beceriye dayalı top sürme, atış yapma, smaç basma ve alley-oop’lar ile hareketlerini geliştirirken sahanın diğer ucundaysa rakiplerine aman vermeyen yeni blok ve savunma hamleleriyle karşı koy.

NBA fantezi basketbol rekabetinin doruk noktası NBA 2K22 MyTEAM’de kartları topla. Yeni kartlar yarat ve oyuna kendini kaptır. NBA yıldızlarıyla ve her dönemden efsanelerle hayallerindeki kadroyu oluştur. MyTEAM deneyimine her sezon eklenen özelliklerle oyunun kurallarını değiştiren evrimi yaşa.

Üstelik 18 Mayıs tarihine kadar, Steam’de sadece 64,65TL!

İndirme: NBA 2K22 / Steam

1 Yorum

  • Avatar for Joakim Purcell
    Joakim Purcell 12 Mayıs 2022

    İndirime girdiğinde inceledim. Zaten oyunu online kısmı için oynuyordum. Fakat online kısmında Avrupa’da veya Amerika sunucusunda oynayan insanlar az ping ile oynarken bizde oyun fazlasıyla geriden geliyor. Singleplayer kısmında ise senelerdir aynı, kariyer modunda herhangi bir değişiklik yok. Hikaye gelmesini umuyorum fakat her çıkan oyun birbirini tekrar ediyor. :/ Serinin yavaştan sonu geliyor gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR