Haberler Macera Mobil Oyunlar Simülasyon

Netflix, Immortality oyununu mobil cihazlara getiriyor!

Immortality, bugünkü lansmanının ardından geliştirici Half Mermaid’in yaptığı açıklamaya göre Netflix ile işbirliği içinde mobil cihazlara da geleceği duyuruldu.

İlginizi Çekebilir: VALORANT: Mage için yayınlanan sızıntılar yalanlandı!

Half Mermaid bir çıkış tarihi açıklamadı, ancak mobil versiyonun “çok yakında” geleceğini söyledi. Ayrıca ekibin dünyanın dört bir yanındaki Netflix üyeleri için en kısa zamanda bir Mac sürümünün de piyasaya sürüleceğini söyledi.

Yazar/yönetmen Sam Barlow’un önceki oyunlarında olduğu gibi, Immortality de daha geniş bir gizemi bir araya getirmek için etkileşimli bir video oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu oyundaki gizem, sadece üç film çektikten sonra ortadan kaybolan kurgusal aktris Marissa Marcel ile ilgilidir. Marcel’in nihai kaderini denemek ve keşfetmek için filmlerden ve diğer ilgili görüntülerle etkileşime girmeniz gerekecek.

Dün 30 Ağustos 2022 tarihinde Xbox Series X ve PC’de yayınlanan Immortality oyunu Game Pass üzerinden de oynayabilirsiniz. Oyunu merak ediyor ya da istediğiniz platformda çıkmasını bekliyor olabilirsiniz. Mobil cihazlar için bir çıkış tarihi duyurulduğunda sizi haberdar edeceğiz.

Kaynak

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish