Haberler

Nintendo, 19 Kasım’da Super Smash Bros. Ultimate’a yeni Spirit etkinlik ve turnuva eklemeyecek!

Ultimate Smash deneyimi gerçekten sona eriyor.

Super Smash Bros. Ultimate’ın bir başka yönü de, Nintendo’nun yeni Spirit Board ve temalı turnuvalar gibi oyun içi etkinliklerin önümüzdeki haftadan itibaren yeniden kullanılmaya başlayacağını onaylamasıyla sona eriyor gibi görünüyor.

Resmi Smash Bros. Japan Twitter hesabına göre, 19 Kasım’dan itibaren Nintendo, Ultimate için yeni içerik oluşturmak yerine eski Spirit ve turnuva etkinliklerini geri dönüştürmeye başlayacak.

Pek çok hayran, bunun, Fighters Pass DLC’nin ve Ultimate üzerinde önemli geliştirme çalışmalarının sona erdiğini gösteren Sora’nın geçen ay yayınlanmasından nispeten kısa bir süre sonra gerçekleşeceğini tahmin etti. Bu sadece, özellikle serinin yaratıcısı Masahiro Sakurai oyundan ayrıldığı için, Nintendo’dan herhangi bir yeni duyuruyu yasaklayan bu noktadan sonra Ultimate’a yeni bir içeriğin eklenmeyeceği anlamına geliyor.

Son yeni turnuva, Mute City SNES, Spirit Train ve Pilotwings gibi oyuncuların hareketli araçlar üzerinde savaştığı aşamalara odaklanarak 12 Kasım’dan başlayarak üç gün sürecek.

Bu haberle birlikte, Nintendo’nun, Sora’yı tanıtan 13.0 güncellemesinin son sürüm olması durumunda çevrimiçi oyuncu tabanı ve oyunun rekabet ortamı üzerinde ciddi bir etkisi olabilecek gelecekteki denge güncellemeleriyle Ultimate üzerinde çalışmayı tamamen bırakıp bırakmayacağı hala belli değil.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR