Haberler

Nintendo, Black Friday indiriminin ayrıntılarını yayınladı

Nintendo, bu yıl bir konsol paketinin satışını ve indirimli oyunları içeren bir Black Friday indirimi yapacak.

Bir Nintendo Switch konsolu, Mario Kart 8 Deluxe’ün dijital versiyonu ve Nintendo Switch online’a üç aylık bireysel üyelik içeren bir Nintendo Switch paketi, önerilen perakende satış fiyatı olan 299,99 $ ile 21 Kasım’da satışa sunulacak. Paketi hangi mağazaların taşıyacağına veya mağazada fiziksel olarak bulunup bulunmayacağına dair şu anda hiçbir ayrıntı yok.

Aynı tarihte, Nintendo en popüler oyunlarından bazılarını satışa sunuyor. Bazı Nintendo oyunları 21 Kasım’dan itibaren perakende fiyatından 20 $ daha düşük olan 39,99 $ fiyatla indirime girecek.

Nintendo’nun şu ana kadar indirimde olduğunu açıkladığı oyunlar arasında The Legend of Zelda: Breath of the Wild, New Super Mario Bros. U Deluxe, Splatoon 2, Super Mario Maker 2, Paper Mario: The Origami King, Kirby Star Allies, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Fire Emblem: Three Houses, ASTRAL CHAIN ve Xenoblade Chronicles: Definitive Edition.

Mario Cart Live: Home Circuit 59,99 $’dan satışa sunulacak ve Ring Fit Adventure satış için 54,99 $’dan fiyatlandırılacak. Bu oyunları almak, oyunculara sırasıyla 40$ ve 25$ kazandıracak.

Nintendo, eShop’ta Black Friday için bazı dijital fırsatlar yayınlama niyetini de açıkladı, ancak promosyon zamanlaması ve hangi oyunların satışa sunulacağı daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR