Haberler

Nintendo UK ve Gfinity, Splatoon Inkfest turnuvası için bir araya geldi!

Kalamar takımınız hazır mı?

Şirket bugün yaptığı açıklamada, Gfinity’nin Nintendo ile yaklaşmakta olan bir Splatoon 2 turnuvasına ev sahipliği yapacağını duyurdu.

The Splatoon Inkfest UK Tournament 2021 olarak bilinen yarışma, Birleşik Krallık ve İrlanda’daki oyunculara açık olacak. Aslında daha küçük turnuvalardan oluşan bir koleksiyon olan turnuva, 25 Eylül ile 11 Aralık arasında gerçekleşecek. Maçların tümü çevrimiçi oynanacak, bu nedenle oyuncuların fiziksel bir yere rapor vermeleri gerekmeyecek. Oyuncular kayıt portalında takımlarını kaydedebilir ve bu hafta turnuva açıldığında merdiveni tırmanmaya başlayabilirler.

Turnuva kupa usulü oynanacak ve maçlar üç haftada bir yapılacak. Her kupa serisinde hafta sonu açık merdiven turnuvaları olacak, bu sırada takımlar genel sıralamalarını yükseltmek ve kupa finaline çıkmak için istedikleri kadar maç oynayabilirler. Gfinity, her kupanın kazananları için ödüller olacağını söyledi ancak bu ödüllerin tam olarak ne olduğunu söylemedi.

Maçlar arasında oyuncular, turnuvanın sıralama panosu olarak da görev yapacak olan turnuva merkezinde haberler, içerik ve röportajlar bulabilecekler. Gfinity CEO’su John Clarke, “Turnuva yapısı son derece rekabetçi ve eğlenceli olacak şekilde tasarlandı ve rekabeti hem oyunculara hem de hayranlara ulaştırmaya yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Kalamar kaslarını esnetmenin bir yolunu arayan ABD’deki oyuncular, Nintendo VS’nin yıllık açık turnuvalarından birine dikkat etmelidir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir