Genel Haberler

Nisan 2022’de Xbox Game Pass’e veda edecek oyunlar!

Xbox GamePass aile planı söylentileri gündemi meşgul etse de, abonelik hizmeti ara sıra düzenli olarak oyun eklemeye ve çıkarmaya devam ediyor. 16 Nisan’da dört oyun daha GamePass’e veda edecek, bu nedenle oyuncuların bu oyunları indirmek ve bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için iki haftadan biraz daha az süreleri var.

Geri çekilecek oyunlardan ilki, Xbox’a gelen ilk PlayStation Studios oyunu olarak tarihe geçen MLB The Show 21 oldu. Bu oyun sayesinde bir beyzbol oyununun tüm aksiyonunu an be an daha yoğun, hızlı ve derin bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Oyun, hem acemi oyuncular hem de eski oyuncular için çok çeşitli modlara sahiptir.

Bir diğer Game Pass oyunu Rain on Your Parade’de bizlere veda ediyor. Rain on Your Parade, herkesin gününü mahvetmeye kararlı bir bulutu oynadığınız komedi oyunudur.

Jeomanyetik bir felaketin ardından oyuncuları soğuk ve vahşi bölgelerde kendi başlarına düşünmeye zorlayan bir keşif ve hayatta kalma deneyimini oyunculara yaşatan The Long Dark, 16 Nisan’da veda edecek oyunlardan bir diğeri.

Nazi etkisinin gizli kazılar, gizemli eserler ve korkunç okült ritüellerle birlikte yayıldığı 1936 yılında geçen macera, rol yapma ve strateji oyunu olan Pathway’de diğer 3 oyunla aynı kaderi paylaşıyor. Oyun, hazine avı ile birlikte stratejik ekip savaşı deneyimi sunuyor.

Bu dört oyunu 16 Nisan’dan önce indirip oynayabileceğinizi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR