E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Nitr0, Liquid’in CS:GO kadrosuna resmen geri döndü.

Team Liquid ve CS:GO’dan bir yıldan fazla bir süre uzak kalan Nicholas “nitr0” Cannella, aylarca süren entrikaların ardından nihayet bugün organizasyona geri döndü.

Nitr0, uzun süredir takım arkadaşları olan Jonathan “EliGE” Jablonowski ve Keith “NAF” Markovic’e geri dönüyor. NA AWPer Joshua “oSee” Ohm ve Vitality Richard “shox” ve efsanevi Fransız gazisi Papillon, listenin geri kalanını tamamlıyor.

VALORANT’ta geçirdiği süre boyunca nitr0, 100T için çok önemli bir rifler/kontrol ajanı oyuncusuydu ve Kuzey Amerika First Strike etkinliğini kazanmalarına yardımcı oldu ve derin koşularını VCT Masters Three Berlin’in yarı finallerine taşıdı. Ethan, steel ve eski Liquid oyuncusu Hiko gibi tanınmış eski NA CS:GO yıldızlarından oluşan bir takımla birlikte oynadı.

Nitr0’ın dönüşü ve Team Liquid kadrosunun yeniden düzenlenmesi, birçok taraftarın NA Counter-Strike’ın yeniden canlanmasını beklediği ve umduğu bir dönemden önce geldi. Liquid’in yeni oyuncusunu açıklamasıyla birlikte gözler artık autimatic, RUSH ve eski Liquid oyuncusu Stewie’nin imzalarını açıklaması beklenen Evil Geniuses’a çevrildi.

Hem Liquid hem de Evil Geniuses yeni kadrolarını sadece birkaç hafta içinde BLAST Premier Spring grup aşamasında tanıtacaklar.

Kaynak

0
0
0
0
0
3
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish