Oyun Rehberler

Oynanacak En İyi 8 Yürüme Simülatörü

Bu rahatlatıcı yürüme simülatörleri sessiz sakin vakit öldürmeyi arayan oyuncular için birebir.

Tatiller ve video oyunları birlikte çok iyi gider, ancak daha da mükemmel bir eşleşme, tatiller ve yürüyüş simülatörleridir, çünkü bu türün, oyuncunun günlük hayattan gerçekten uzaklaşmasına yardımcı olan rahatlatıcı ve genellikle duygusal deneyimler sunmasıdır.

Yürüme simülatörü oyunları birbirinden tamamen farklı olma şansına sahiptir ve geliştiriciler, onları ele almak istedikleri sanatsal tarzlar ve anlatım yönü ile yapabilirler.

Journey

Hem oyuncular hem de oyuncu olmayanlar, bu sadelik ve rahatlık şaheserine bayılacak. Journey , birçok yürüme simülatörünün denediği ancak tam olarak başaramadığı şeyi yapmayı başardı. Birey için günlük yaşamın fikirlerine meydan okuyan bir deneyim.

Oyuncu, üçüncü şahıs bir maceraya atılır ve yol boyunca yoldaşlarla tanışma, uçma ve muhteşem bir atkı yapma şansı yakalar. Uzak bir dağ nihai hedeftir, ancak oraya ulaşmak için oyuncuların yürüme simülatörünün nasıl çalıştığına dair fikirlerini bırakmaları ve oyunun onlara yeni bir deneyimi nasıl yaşayacaklarını öğretmesine izin vermeleri gerekir. Sonunda ağlamak istersen utanma yalnız olmayacaksın.


Tacoma

Bilim kurgu hayranları ve renkli tasarım sevenler için Tacoma , oyuncunun boş bir yüksek teknoloji uzay istasyonunu keşfetmesini sağlayan bir yürüme simülatörüdür. Yıl 2088 ve tüm ipuçları oradadır. Oyuncunun her şeyi gözden geçirme ve ekibin nasıl yaşadığını ve çalıştığını ve önemli anların 3D kayıtlarıyla istasyonun nasıl boşaldığını öğrenme şansı vardır.


Sunlight

30 dakikada oyuncu, sanatsal yönünü dışavurumcuların resimlerinden alan bir ormanı keşfetme ve muhteşem bir koro oluşturmak için bir araya gelen ağaçların farklı seslerini dinleme şansı buluyor.

Bu deneyimin tadını sonuna kadar çıkarmak için yapılması gereken tek şey, açık bir kalbe sahip olmak ve hayatlarının en muhteşem buketini yaratmak için biraz zaman ayırmaya istekli olmaktır. Oyun yapımcı şirketine teşekkürler çünkü satın alınan her oyun için bir ağaç dikiyorlar.


Thousand Threads

Basit, güzel ve eğlenceli. Birinin yürüyen bir simülatörden isteyebileceği her şeyi, Thousand Threads sunar. Oyuncunun yapması gereken ana işlerden bir kaçı şunlar; kasaba halkına posta göndermek, arkadaşlara yardım etmek, düşmanlarla savaşmak ve hazineler bulmak.

RPG’nin hafif unsurlarına sahip olsa da, bu oyun çoğunlukla NPC’leri gözlemlemek ve hayranlar her birini tanıdıkça ve bir ilişki kurdukça burada tuhaf işler yapmakla ilgili. Birkaç rahatlatıcı saat geçirmek için mükemmel iyi bir yol.


Year Walk

Diğerleri kadar rahatlatıcı değil ama yürüme simülatörlerinin aldığı kadar sürükleyici ve ilginç. Year Walk , oyuncunun bir ormanda yürüme, bulmaca çözme, efsanevi yaratıklar bulma ve farklı boyutlardan geçme gibi eski İsveç geleneğini keşfetmesine olanak tanır.

Kulağa kafa karıştırıcı mı geliyor? Bu oynaması eğlenceli gerçekten. Oyuncunun 19. yüzyıl İsveç’inde karanlık ormanlardan geçmesi gerektiğinde nasıl olmasın? Sanat eserine gelince, sadece iki kelimeye ihtiyaç var. Görkemli ve gotik.


The Long Dark

Long Dark, hayatta kalma oyunlarının ve yürüme simülatörlerinin tam ortasına düşse de o kadar harika bir deneyim ki tüm listelere giriyor . Oyuncu, Kanada vahşi doğasının sunabileceği en kötü şeyin tadını çıkarmak ve en iyi hissiyata sahip olmak için battaniyesini hazırlamalı ve birkaç saat kendini oyuna bırakmalıdır.

Oyuncu, yürürken, yürürken ve… yürürken nasıl hayatta kalacağını düşünmeli ve tuhaf elektromanyetik fırtınaların gizemini ayrıca kahramanın geçmişinden sevilen birini ve insanları çevreleyen bazı gizemleri çözmeye çalışmalıdır.


Abzu

Oyuncular yürüme simülatörlerinden sıkıldıklarında ne yaparlar? Bir dalış simülatörüne gidiyorlar. Abzu , su anlamına gelen AB ve bilmek anlamına gelen ZU’dan gelir ismi. Oyuncunun suyu tanımasını sağlayan bir oyundur ve onları okyanusun derinliklerinde fantastik akrobatik hareketler yapmaya teşvik eder. Yüzlerce deniz yaşamı türünün eksiksiz ve derin bir keşfidir.

Müzik ve grafiklere gelince, Abzu renklerle ve görkemli akışkanlıkla dolu bir koreografi gibi hissettiren şeyler yaratıyor. Ayrıca, biraz acemi olan ve oyunun onlara neler katabileceğini keşfetmek isteyen oyuncular için mükemmel bir oyundur.


Gone Home

Kahraman, çok iyi bildikleri bir yeri ziyaret eder. Ancak Gone Home’da sevgili evlerinin boş ve ailelerinden kimse orada olmayan versiyonu.

Oyuncu 90’larda orada olanların gizemini çözmek istiyorsa, çevrilmemiş hiçbir kaya ve açılmamış hiçbir kapı bırakılmamalıdır . Herhangi bir bulmacası veya dövüşü yok, bu yüzden nesneleri kullanmak ve hikayeyi anlamak söz konusu olduğunda geriye sadece oyuncu ve onların hayal gücü kalıyor.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR