Haberler Mobil Oyunlar

Pokemon GO İki Yeni Parlak Pokemon Ekliyor.

Pokemon GO, oyunun hayranları için yakalamaya ve büyüyen koleksiyonlarına eklemeye çalışmak için iki yeni parlak Pokemon ekliyor.

Pokemon GO’daki en büyük zorluklardan biri , oyunun sunduğu tüm parlak Pokemon’ları toplamaktır, çünkü parlak Pokemon karşılaşmaları inanılmaz derecede nadirdir. Oyundaki tüm parlak Pokemon’ları avlamaktan zevk alan Hardcore Pokemon GO oyuncuları, popüler artırılmış gerçeklik mobil oyunu karışıma iki parlak Pokemon daha ekleyeceğinden, yakında başka bir Pokemon arayacak.

Pokemon GO Hub tarafından bildirildiği üzere, Pokemon GO , 9 Kasım Salı günü yerel saatle 12:00’de oyuna parlak Vullaby ekleyecek ve tabii ki bu, gelişmiş formunun parlak versiyonu olan Mandibuzz’ı da içerecek. Vullaby, Kasım 2021 için Pokemon GO Saha Araştırması atılım ödülüdür, bu nedenle oyuncular bu sayede veya Vullaby’nin ödül olarak verildiği yeni Saha Araştırması görevlerini tamamlayarak parlak bir Vullaby elde etme şansına sahip olacaklar.

Eğer Pokemon GİT oyuncuları, parlak Vullaby ellerine almak yönetmek parlak Mandibuzz içine gelişen tüm zor olduğunu olmamalıdır. Pokemon GO’da daha zorlu Pokemon evrimleri olsa da, Vullaby’yi Mandibuzz’a dönüştürmek, 50 Vullaby şekeri toplamak gibi basit bir meseledir. Ödül olarak Vullaby olan ve Pokemon’la arkadaş olarak yürüyen birçok Saha Araştırması görevini tamamlayan Pokemon GO oyuncularının yapması çok fazla zaman almamalıdır.

Pokemon GO’ya parlak Vullaby’nin eklenmesi , oyun için diğer bazı heyecan verici gelişmelerle birlikte geliyor. Shiny Vullaby’nin ilk çıkışı, Team GO Rocket lideri Giovanni’nin dönüşüyle birlikte geliyor . Giovanni, Shadow Lugia’yı yedekte alacak ve muhtemelen Pokemon GO oyuncuları için iyi bir meydan okuma olduğunu kanıtlayacak . Team GO Rocket genel olarak emrinde farklı gölge Pokemon’a sahip olacak, bu yüzden hayranlar bunu akılda tutmalıdır.

Son zamanlarda Pokemon GO’ya birçok heyecan verici yeni içerik eklendi , bazıları şu anda devam eden Işık Festivali etkinliğinin bir parçası olarak. Işık Festivali , Dedenne’in tanıtımından bahsetmeden, Hoopa Özel Araştırma görevinin devamını gördü.

İleriye bakıldığında, Pokemon GO hayranları Hoopa Özel Araştırmasının devam etmesini bekleyebilir , ayrıca Aralık ayında her zamanki gibi Noel temalı bir etkinlik gerçekleşecek. İken Pokemon GİT taraftarlar bu cephede daha fazla bilgi için beklemek, onlar parlak Vullaby dönen Giovanni mücadele ve alıcı için bakabilirsiniz.

Kaynak

47
20
33
8
32
7
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X