Haberler

Prime Gaming yeni VALORANT ajanını sızdırdı!

VALORANT oyuncuları, yeni karakterin muhtemelen henüz yayınlanmaması gereken bir görüntüsünün yer aldığı VALORANT Prime Gaming ganimet sayfasında yaklaşan ajana ilk kez baktılar.

Yeni bir VALORANT ajanı her zaman heyecan verici bir değişikliktir çünkü metayı sarsabilir ve oyuna yeni bir soluk getirebilirler. Ajanlar, resmi olarak ifşa edilmeden önce genellikle aylarca easter egg verilir ve oyunculara deşifre etmeleri için şifreli ipuçları verilir.

Bir sonraki ajanın Filipinli olduğu doğrulandı ve yakın tarihli bir blog gönderisine göre muhtemelen elektrik tabanlı bir yetenek setine sahip olacak. Gönderi ayrıca ajanın ayakkabılarını da gösterdi ve bunlardan birinin tabanının altında bir yıldırım çizgisi vardı.

Hayranlar, spreyler ve silah uğurlukları gibi oyun içi öğeleri talep etmek için Prime Gaming VALORANT sayfasını ziyaret edebilir. Ancak sayfada, bugün daha önce hiç görülmemiş bir ajanın resmi yer aldı, yeni ajanın 2022’de gelmesi bekleniyor.

Riot Games, yeni ajanı resmi olarak açıklamadı ve bunun Amazon tarafından kasıtsız bir şekilde sızdırılıp sızdırılmadığı belli değil. Ancak hayranlar, VALORANT’a gelen bir sonraki ajana ilk kez bakarak 2021’in son gününün tadını çıkarabilirler.

Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish