Haberler

PUBG: New State’e ‘ekstrem’ bir battle royale modu geliyor

PUBG: New State’in Ocak yaması neredeyse geldi ve oyuna birçok yeni içerik getiriyor. Oyuna gelen özelliklerden biri de daha hızlı ve daha yoğun maçların olduğu yeni bir battle royale modu.

“Ekstrem” BR modu, oyunculara 20 dakika süren maçlarla gündelik aksiyona katılmanın bir yolunu sağlayacak. Modda, 64 oyuncu savaşmak için Troi’nin daha küçük bir alanına paraşütle atlayacak. Oynanabilir alan rastgele seçilecek ve her maç için farklı olacak. Oyuncular bir P1911 tabancası, bir sis bombası, 300 drone kredisi ve yere değdikten sonra düşmanları devirmek için tam şarjlı destek sayaçları ile donatılacak.

Maçın başında Troi’ye iki drop düşecek. Bunlar, elinize üst düzey donanım sağlayacaktır. Drop düşüşleri, yüksek riskli, yüksek ödüllü eylem sunacaktır. Bu moddaki diğer bazı farklılıklar arasında uçağın daha düşük irtifası, daha fazla silah, araç sıklığı ve öldürülen takım arkadaşlarının yeniden canlanması için daha düşük bekleme süresi olacak.

Krafton ayrıca yakın zamanda Hırvat otomotiv üreticisi Rimac Automobili ile ortak olduğunu da açıkladı. Bu işbirliğinin bir parçası olarak, şirketin Rimac Nevera elektrikli spor otomobili PUBG: New State’e ekleniyor.

Ocak yamasının kesin çıkış tarihi açıklanmadı, ancak Krafton önümüzdeki hafta geleceğini söyledi.

Kaynak

0
0
0
0
0
42
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish