Haberler

Radiant Crisis 001 silah görünümleri, VALORANT’a çizgi roman stili katıyor

VALORANT’ın yeni Radiant Crisis 001 paketi, oyununuzu geliştirmek için süper güçlerle gelmiyor ancak en azından en sevdiğiniz çizgi romanların tarzını somutlaştırmanıza izin veriyor.

Yeni Radiant Crisis 001 paketi, Phantom, Spectre, Classic, Bucky için görünümler ve yeni bir Beyzbol Sopası (bıçak görünümü) içeriyor. Benzersiz temalara ve sanat tarzlarına sahip VALORANT silah paketleri, oyuncuların temel oynanışı etkilemeden son derece farklı bir görsel deneyimin keyfini çıkarmasını sağlıyor. BlastX paketi gibi önceki paketler, VALORANT geliştiricilerinin sınırları zorlamaya ne kadar istekli olduğunu gösterdi.

VALORANT yardımcı sanat yönetmeni Sean Marino, “Radiant Crisis (çizgi roman) ile hedef tersine çevrildi. VALORANT dünyasının dışında var olan bir sanat stilini alıp oyuna dahil edip edemeyeceğimizi görmek istedik.”

Marino, ekibin cilt paketi fikrini Eylül 2020’de bulduğunu ancak topluluğun “ton olarak farklı” görünümlere alışmasını beklemesi gerektiğini söyledi. BlastX, büyük ölçüde farklı olan ilk paketti ve oyun çıktıktan altı ay sonra bilerek piyasaya sürüldü.

Geliştiriciler başlangıçta gölgelendiricileri “Guilty Gear veya Dragonball FighterZ gibi bir anime dövüş oyununda bulabileceğiniz bir şeyle daha uyumlu” yarattılar. Ancak Riot’un yaklaşmakta olan dövüş oyunu Project L’de çalışan bir mühendis, ekibin denemesi için bir gölgelendirici getirdi ve Marino’ya göre “silahla dünyanın geri kalanı arasında oldukça aşırı bir kopukluk” olduğunu fark ettiler. Bu, bir anime konsepti yerine bir çizgi roman hissine geçişe yol açtı.

Radiant Crisis 001 paketi, Phantom, Spectre, Classic ve Bucky için yeni görünümler içeren bir Premium Sürüm paketidir. Paket ayrıca yeni bir Beyzbol Sopası içeriyor. Her silah görünümü, yeni görsel dokular, görsel efektler ve üçüncü seviyede bir öldürme afişi ve bitirş ekleyen üç yükseltilebilir seviyeye sahiptir. Beyzbol Sopası, ayrıca yükseltilebilir dokulara ve görsel efektlere sahiptir.

Yeni paket 2 Kasım’da çıktı ve fiyati 7.100 VP olarak belirlendi

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir