Haberler

Rainbow Six Extraction’dan yeni oynanış videosu geldi

Rainbow Six Extraction hakkında yeni detaylar geldi

Ubisoft tarafından oyunla alakalı detaylı bir oynanış videosu paylaşıldı. Oyuncuların merak edilen ner

edeyse tüm soruların cevapları video içerisinde yer alıyor. Rainbow Six Extraction, 18 operatör, sürekli gelişen 12 harita, yüksek ödüllü 13 görev, 25 cihaz, 69 silah, 13 düşman türü, kapsamlı ilerleme sistemi, yeni hikaye, 3 oyunculu eşli oyun, solo oyun, tam çapraz platform ve sonsuz yeniden oynanabilirlik özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

Yayınlanan videoda gördüğümüz üzere Rainbow Six operatörleri yeni bir tehdit ile karşı karşıya geliyor: Arkealar. Tek başınıza da oynasanız, ekibinizle beraber de oynasanız Arkea akınlarının hiçbiri aynı olmayacak. 4 farklı harita ve 13 görevden oluşan yeni hikayeli bir oyun ile karşı karşıyayız. Her birinin farklı özelliği olan 18 operatör ile birlikte sürekli gelişen 12 haritada mücadele edeceğiz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction, Ocak 2022’de Xbox Series X, Xbox Series S, PS5, Xbox One, PS4 ve PC için çıkış yapacak. Ubisoft tarafından verilen bilgiye göre, oyunu ön siparişte satın alırsanız Orbital Decay Paketi hediye edilecek. Bu paketin içeriğinde ise Orion üniforması, Finka ve Lion için kafa teçhizatı gibi Epik eşyalar, Universal Vaporized silah görünümü ve Crashlander süsü bulunacak.

Peki siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı bir oyun olacak mı? Yorumlarda oyun hakkında düşüncelerini belirtebilirsiniz.

Kaynak – ShiftDelete

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir