Teknoloji

Razer, Yeni Xbox ve PlayStation Aksesuarlarını Duyurdu!

Razer Kaira X, konsollar için bütçeye uygun bir kulaklıktır. Razer ayrıca Xbox denetleyicileri için yeni şarj standlarını da ortaya çıkardı.

Çoğunlukla PC paketiyle tanınmasına rağmen, Razer son yıllarda yeni piyasaya sürülen Razer Wolverine V2 Chroma da dahil olmak üzere kulaklıklar ve kontrolörlerle konsol alanında bir adım attı. Şimdi Razer, konsol serisine yeni bir bütçe odaklı kulaklık ve Xbox denetleyicileri için şarj standları ekliyor. Xbox ve PlayStation için yeni bir kablolu kulaklık olan Razer Kaira X, şu anda yalnızca 60 $ karşılığında mevcut.

Razer Kaira X Kablolu Kulaklık

60 $

Kaira X, Xbox ve PlayStation’a özel modellere sahiptir. Xbox sürümü, mevcut resmi Xbox denetleyicileri serisine uyması için siyah ve beyazın yanı sıra Elektrik Volt, Darbe Kırmızısı ve Şok Mavi olarak mevcuttur. Bu arada, PlayStation sürümü beyaz DualSense denetleyicisiyle eşleşiyor. Bu kulaklıklar 3,5 mm ses kablosuyla bağlandığından evrenseldir ve PC, Switch ve mobil cihazlarda da çalışır.

Kaira X, Razer’ın TriForce 50m sürücülerine ve bir HyperClear Cardioid mikrofona sahiptir. Kulaklıklar, Razer’ın Kaira Pro gibi daha üst düzey kulaklıklarında görülen aynı bellek köpüğü malzemesini kullanıyor. Tüm platformlarda kullanılabilecek bir oyun kulaklığı arıyorsanız, ancak çok para istemiyorsanız, Kaira X sağlam bir seçenek gibi görünüyor – kablolu bir bağlantıya aldırış etmediğiniz sürece.

– “yani şey demek istiyor sanırım Tr hariç hemen her yerde ucuz :D”

Xbox için Evrensel Hızlı Şarj Standı

40 $

Razer’ın yeni Evrensel Hızlı Şarj Standı, oyunculara Xbox Series X ve Xbox One denetleyicileri için şık bir şarj standı seçeneği sunuyor. Şarj standları, mevcut tüm Xbox Series X denetleyicilerinde de mevcuttur. Microsoft Store ve Best Buy’da özel bir baskı Aqua Shift standı mevcuttur. Bunlar resmi olarak Microsoft tarafından lisanslanmıştır ve denetleyicilerle mükemmel şekilde eşleşir. Her birinin fiyatı 40 ABD dolarıdır ve Elite Series 2 hariç tüm resmi Xbox denetleyicileriyle uyumludur.

Razer, yepyeni ürünlere ek olarak, Xbox için mevcut üç ürünün beyaz sürümlerini piyasaya sürüyor: Razer Kaira kulaklık (100 $), Kaira Pro kulaklık (150 $) ve Razer Wolverine V2 kontrolör (100 $).

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR