Haberler

Riders Republic beta sürümü hafta sonu için topluluğa açılıyor!

Riders Republic betası artık PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One ve Xbox Series X’te halka açık. Beta 25 Ağustos Çarşamba ile 28 Ağustos Cumartesi tarihleri arasında devam edecek.

Ubisoft, oyunu X-Games benzeri bisiklet, snowboard ve wingsuit uçuş etkinlikleriyle Forza Horizon tarzı bir yarış festivalini andıran Riders Republic’i oyunculara iki dakikalık bir fragmanla tanıttı.

Riders Republic, 28 Ekim 2021’de beta platformlarının yanı sıra Google Stadia ve Amazon Luna’da piyasaya çıkıyor. Ubisoft oyunu ilk olarak Eylül 2020’de duyurdu ve başlangıçta Şubat ayında çıkacaktı, ancak oyunculara en iyi eğlence dolu deneyimi sunmak için bu sonbahara erteledi. Stüdyo aynı zamanda 2016 kayak ve snowboard video oyunu Steep’in arkasındaki ekip.

Riders Republic’te oyuncular, Bryce Kanyonu, Yosemite Vadisi, Sequoia, Zion ve Mammoth Dağı dahil olmak üzere ABD milli parklarının sanal versiyonlarında yer alan “ekstrem sporlar fantezi dünyasında” kayak yapacak, snowboard yapacak, bisiklete binecek ve süzülecek.

0
0
0
0
0
31
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish