Genel Haberler

Riot, 2022 için iki League of Legends spin-off oyununu daha duyurdu.

Riot’un kendi Lig evreninde herkes için bir oyunu var.

iot’un yayın kolu Riot Forge, 2022’de iki yeni League of Legends spin-off oyunu yayınlayacak. Bu hafta duyurulan Song of Nunu ve Ekko’nun yer aldığı aksiyon platform oyunu Convergence, gelecek yıl çıkacak.

Gelen bir duyuru Video bugün yayınlanan, Nunu Şarkı Son Guardian gibi biraz karikatürümsü LoL sanat tarzında sarılmış görünüyor. Runeterra’daki birkaç karaktere bağlı sert bir tundra olan Freljord’da geçen bir aksiyon-macera oyunu. League of Legends şampiyonu Nunu olarak oynuyorsunuz ve yetisi Willump’a binerek duvarlara tırmanmak, yıkılan köprüleri geçmek ve yokuşlardan aşağı kaymak için kullanabilirsiniz. Oyun, daha önce The Sexy Brutale ve Rime’ı yapan Madrid merkezli geliştirici Tequila Works tarafından geliştirildi.

Daha önce 2019 yılında duyurulan Convergence, geçtiğimiz beş yılda gördüğümüz birçok aksiyon platform oyununa benziyor. Oyun, Ekko’yu içeriyor ve yeni Netflix şovu Arcane’nin ana odak noktası olan Zaun’un nemli bölgesinde geçiyor . 2D görünümüne ve Dead Cells gibi bir dövüş ritmine sahiptir ve zamanı geri sarma mekanizmasına sahiptir. Double Stallion oyunlarındaki geliştiriciler, yeni bir video sırasında, düşmanlarla savaşırken ve güçlü bir saldırı tarafından vurulmayı geri almanız gerektiğinde geri sarmanın devreye gireceğini söyledi.

Her iki oyunun da kendilerine bağlı 2022 çıkış tarihi var. Pek çok oyunun çıkış tarihlerinin ertelendiği bir zamanda yaşıyor olsak da, Riot Forge’un kısa geçmişi, bu oyunların muhtemelen zamanında geleceğini gösteriyor. Lig spin-off RPG’si The Ruined King, geçen yıl duyurulmasının ardından bu hafta sürpriz bir şekilde piyasaya sürüldü ve ritim oyunu Hextech Mayhem bu hafta hem duyuruldu hem de yayınlandı.

iot, MOBA’nın yapamadığı karakterlere ve dünyanın bazı bölgelerine yakınlaştıran oyunlarla devasa League of Legends evreninden yararlanmaya devam ediyor. Runeterra dünyasındaki her yeni oyun, kurguyu farklı oyuncu türlerine yönlendirmek için bir fırsattır . Bir oyun size uymuyorsa, ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka bir oyun orada veya hemen köşede olacak gibi görünüyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
44
0

Bir cevap yazın

X