Haberler MOBA

Riot, League’in yeni First Strike runesinin Inspiration ağacında olacağını doğruladı

Şimdiye kadar League of Legends’ın 2022 sezon öncesi için yapacağı değişiklikler hakkında çok şey öğrendik, ancak Riot Games’in hala oyuna yönelik çok sayıda yeni haberleri var.

League’in yeni rünü First Strike’ın, “çoğu oyuncunun kalbinde asla gerçek anlamda yerini bulamayan” Omnistone’un yerine İlham rün ağacında olduğu doğrulandı.

Kıdemli oyun tasarımcısı John “Sotere” Frank, yakın tarihli bir geliştiricinin blogunda, “[Omnistone’un] kuralları ve optimizasyonları çok karmaşıktı ve onunla ugraşmak, ustalaşmayı daha da zorlaştırma riskini taşıyordu” dedi. “Bu bizi, Pro oyunda bir standart haline geleceği korkusuyla güvenli bir şekilde parlatamayacağımız zor bir noktada bıraktı.

İlk Saldırı, düşman şeridine ilk saldıranların lehine olacak bir ründür. Vurulduğunda beş ilave altın verir ve üç saniye boyunca “ilk vuruş”u etkinleştirir, bu da saldırıların tüm şampiyonlara yüzde 12 ilave hasar vermesine neden olur. Bu etkiler, seviyeye bağlı olarak 25 ila 15 saniyelik bir bekleme süresindedir.

Trade ve çarpışma sırasında ekstra hasar harika ve ekstra gelir, oyuncuların eşya eşiklerine eskisinden çok daha hızlı bir oranda ulaşmalarını sağlayacak. Bu rünün etkisini kolayca etkinleştirebildikleri için hızlı bir büyü dönüşüne sahip olan tüm şampiyonlar için harika olacak

First Strike, 2022 sezon öncesi dönemi yakında başladığında, Lig oyuncuları için rün seçimlerini renklendirme şansına sahip olacak.

Kaynak

0
0
0
0
0
44
0

Bir cevap yazın

X