Haberler Oyun

Riot LoL 13.10 Yamasını tüm bölgelerde erteledi

Riot LoL 13.10 Yamasını tüm bölgelerde erteledi. Birçok League of Legends oyuncusu, Riot Games’in yama hakkında kamuoyuna verdiği tüm bilgiler nedeniyle, 13.10 Yaması ile oyuna bu yıl yapılacak en büyük güncellemelerden birini heyecanla bekliyor. Ancak Riot’un bugün yaptığı açıklamaya göre, geliştiricilerin beklenmedik bir gecikmeyle karşılaşması nedeniyle bu kişiler kapsamlı değişiklikler için biraz daha beklemek zorunda kalacak.

Sonuç olarak, Riot LoL 13.10 Yamasını tüm bölgelerde erteledi. 17 Mayıs Çarşamba günü yayınlanmak yerine normalden yaklaşık bir gün sonra 18 Mayıs’ta yayınlanacak. Gecikmenin nedeni geliştiriciler tarafından belirtilmedi, ancak tek bir yamada çok sayıda farklı değişikliğin uygulanmasıyla ortaya çıkabilecek sorunlar tahmin edilebilir.

Yaklaşan bu sezon ortası güncellemesinde Riot, birkaç rol için eşya seçeneklerinin yanı sıra erken oyun, ARAM ve Ahri, Morgana ve Varus için bazı yeni Kar Ayı kozmetikleri de dahil olmak üzere oyundaki birkaç farklı sorun alanını ele aldı. Ayrıca bir Mitik Dükkân rotasyonu da olacak, bu nedenle belirli bir prestij kostümünün peşinde olan tüm oyuncular bir göz atmalı.

Nişancılar eşya yollarında ve seçeneklerinde büyük değişiklikler alıyor, bazı eşyalar farklı bir seviyeye kaydırılıyor, örneğin Navori Quickblades ve Infinity Edge, Immortal Shieldbow ve Kraken Slayer yerine Mythic seçenekler haline geliyor. Ayrıca, Statikk Shiv’in Efsanevi eşya olarak geri dönmesiyle popüler bir eşya geri dönüş yaptı.


İlginizi çekebilir: League of Legends 13.10 Yaması Notları


Destek oyuncuları da dükkânda daha fazla seçeneğe kavuşuyor; Helia’nın Yankıları adlı yeni Mitik, eşyanın benzersiz Ruh Sifonu pasifi sayesinde büyücülere daha fazla hasar ve iyileştirme sağlıyor. Eşya, Chalice of Blessing adlı yeni bir bileşenle inşa edilirken, Knight’s Vow için bir bileşen olarak yeni bir tank destek eşyası tanıtılıyor.

Son olarak, suikastçı oyuncular kendi yapılarında bazı güç değişimleri elde ediyor; Youmuu’nun Hayalet Kılıcı ve Draktharr’ın Duskblade’i korkunç yeni pasifler alıyor. İlki artık Haunt ile patlama benzeri bir pasife sahipken, ikincisi kullanıcının bir alaşağı edildikten sonra hedef alınamaz hale gelmesine neden oluyor.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse, 13.10 Lig Yaması 18 Mayıs Perşembe günü yayınlanacak.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir