Haberler Oyun

Riot Rell’in Reworku İçin Çıkış Tarihini Belirledi

Riot Rell’in Reworku İçin Çıkış Tarihini Belirledi yakında Rift’e doğru yola çıkacak.

Riot Games tasarım müdürü Stephen Auker’ın 12 Mayıs’ta yaptığı açıklamaya göre, Rell’in uzun zamandır beklenen yeniden çalışması önümüzdeki hafta League of Legends PBE sunucularına geliyor. Şampiyon güncellemesinin resmi olarak 13.11 Yaması ile birlikte yayınlanması bekleniyor.

Rioter, yeniden çalışmanın oyuncuların Rell’i yepyeni bir şampiyon gibi hissettirmeden oynama şeklini önemli ölçüde değiştireceğini söyledi. “Hala eski Rell gibi oynamalı ve hissetmeli, ancak ona daha fazla seçenek sunulmalı” dedi.

Riot Rell’in Reworku İçin Çıkış Tarihini Belirledi

Rell’in değişiklikleri, potansiyelini en üst düzeye çıkarmayı ve onu daha çok yönlü hale getirmeyi amaçlıyor. Mart ayında yayınlanan bir blog yazısında Riot, E’sinin elden geçirileceğini açıkladı.


İlginizi çekebilir: League of Legends 13.10 Yaması Notları


Pasifi, W yeteneği ve ultisi küçük değişiklikler alırken, “atsız formunun daha güçlendirici hissettirmesini” sağlayacak. Riot’a göre, genel olarak bu değişiklikler onun destek dışındaki rollerde daha sık oynanmasını sağlayacak.

Auker, “Burada hala yüksek bir değer olduğunu düşünüyoruz, ancak bunu Rell’in desteğine zarar vermeden yapabileceğimizi kanıtlamamız gerekiyor” dedi.

Riot Rell'in Reworku İçin Çıkış Tarihini Belirledi

Rell’in yeniden çalışmasının yakında canlı sunuculara sunulması beklense de, PBE’deki testler daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyduğunu ortaya çıkarırsa ertelenme ihtimali yüksek. Bu senaryo Ivern’ün orta kapsam güncellemesinde de yaşanmış ve yayınlanma tarihi en az iki hafta ertelenmişti.

Riot’un takvimine göre League Patch 13.11’in 1 Haziran’da canlı sunuculara gelmesi bekleniyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle, Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir