Uncategorized

Riot, TFT güncellemesinde Caitlyn için görsel güncelleme yapıyor!

Güncelleme League of Legends’a da gelebilir.

Caitlyn için görsel bir güncelleme yakın gelecekte League of Legends’a gelebilir. Teamfight Tactics’in bugünkü geliştirici güncellemesinde, Caitlyn için Legends of Runeterra’daki şampiyonun görünümünü yakından yansıtan daha yeni bir model sergilendi.

TFT geliştirici güncellemesinde, görsel olarak güncellenmiş bir Caitlyn’e kısa bir bakış görülebilir. Caitlyn’in videodaki güncellenmiş görünümü, üstte geniş kenarlı mor silindir şapkasını ve kabarık menekşe elbisesini ortadan kaldırıyor. Bunun yerine, kıyafetlerini kısaltacak şekilde güncelleyerek daha az karikatürümsü ve daha asil görünmelerini sağlıyor. Ek olarak, Caitlyn’in bacaklarının etrafındaki yerinde olmadığı kabul edilen deri kayışların yerini zarif siyah çoraplar aldı.

Dün erken saatlerde, Wild Rift’teki Caitlyn için güncellenmiş bir açılış resmini gösteren yeni dosyalar, Chowz adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından keşfedildi. Riot, bu dosyaların LoL’e gidip gitmeyeceğini veya Piltover Şerifi için olası bir görsel güncellemeyle bağlantılı olup olmadığını doğrulamadı.

Geliştirici güncellemesi şampiyonu yalnızca TFT’de gösterdiğinden, Caitlyn güncellemelerinin League’de mi yayınlanacağı yoksa yalnızca Teamfight Tactics’te mi bulunacağı belli değil. TFT’nin 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana iki oyunun yakından bağlantılı olduğu göz önüne alındığında, League’in Caitlyn versiyonunun da görsel bir güncelleme alabileceğine inanmak güvenmek iyi görünüyor.

Kaynak

9
24
2
4
5
4
6
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X