Haberler

Riot, yaklaşmakta olan Netflix dizisi Arcane’ye dayanan Vi, Jayce için görünümleri açıkladı!

Arcane, Lig evrenini ele geçiriyor.

Riot Games, yaklaşmakta olan Netflix dizileri Arcane’den yola çıkarak League of Legends’a gelen iki yeni görünümü açıkladı. Bugün açıklanan iki kostüm, Jayce ve Vi’nin her biri yeni Arcane görünüm serisinde kostümler alacak şekilde seride yer aldığı onaylanan Lig şampiyonları için olacak.

İki görünüm, Jayce ve Vi’nin Arcane’deki görünümlerine çok benziyor, Vi kendisinin daha genç bir versiyonunu alıyor ve Jayce daha resmi ve düzgün görünüyor, tıpkı Riot’un şimdiye kadar Arcane için gösterdiği tanıtım içeriğinin çoğunda yaptığı gibi.

Resmi League Twitter hesabına göre, Arcane Vi ve Jayce’in yanı sıra kostümlerin satın alınmasının aksine nasıl “kazanılabileceği” ile ilgili daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

Yeni Arcane görünümlerine Riot tarafından resmi bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, bunlar League PBE’nin mevcut yapısı üzerinde test edilmeye hazır. Riot, yaklaşan Teamfight Tactics setinin önizlemesinde Jinx için ek bir Arcane temalı dış görünümün tanıtımını yaptı: Gizmos ve Gadgets.

Arcane’in ilk üç bölümü tüm dünyada 6 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak ve daha fazla bölümün bu yıl içinde yayınlanması planlanıyor.

Kaynak

28
11
45
9
42
1
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X